Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Otobüs

Otobüs Oyunları

City Bus Driver
6+
Bus Parking Simulator
0+
School Bus Driving Sim
6+
Otobüs Şoförü 3D
0+
Indian Uphill Bus Simulator 3D
6+
City Minibus Driver
0+
Bus Stop
6+
Bus Simulator 2021
0+
Extreme Bus Driver Simulator
0+
Car Simulator Arena
6+
Overloaded Bus
6+
Busted Brakes
6+
Uphill Climb Racing 3
0+
Reklam

Otobüs Oyunları - Bir sonraki durağa!

Sabahları sizi okula veya işe götüren otobüsü kullanmak ister misiniz? Bu büyük araca herkesin dikkatini çekecek yeni bir görünüm vermek ister misiniz? O zaman KralOyun'ta ücretsiz otobüs oyunlarımızı oynayın! Güçlü araçların direksiyonuna geçin ve bir otobüs şoförü olarak şehirde kıvrılın. Otobüs Oyunları, otobüs simülatörleri ve araba oyunları oynamayı seven tüm oyuncular için hazırlanmıştır.

Ayrıca otobüsünüzü park ederken neler yapabileceğinizi kanıtlayın! Burada filomuzdaki en büyük araçlardan bazılarıyla direksiyon başındaki becerilerinizi kanıtlayabilirsiniz. Otobüs şoförü şapkanızı takın ve bir okul otobüsü şoförü olun!

Otobüs şoförü olarak trafik kaosuna göğüs gerin

En çok oynanan otobüslü oyunlarımız sadece motor becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda tüm bir çocuk çetesini kontrol altında tutmanız ve aynı zamanda doğru yolu bulmanız gerekir. Tabii ki, otobüs hattınızın duraklarından önce doğru bir şekilde tamamen durmalısınız. Neden Otobüs Şoförü 3D'de bunu denemiyorsunuz?

  • Otobüs ehliyetinizi alın ve zaman çizelgesine sadık kalın.
  • Yaya geçitlerinin önünde durun ve okul çocuklarının geçmesine izin verin.
  • Büyük takım otobüsünü dar dönüşlerde doğru yönlendirebileceğinizi gösterin.
  • Becerilerinizi kanıtlayın ve otobüsünüzü mükemmel bir şekilde park edin - ilk denemede.

Otobüs şoförü oyunlarımız sizi sadece okul otobüsü şoförü olarak bir işe hazırlamakla kalmaz, aynı zamanda Bus Stop gibi oyunlarda turistleri bir sonraki cazibe merkezine veya eğlence parkına da götürebilirsiniz.

Hız, gösteriler ve oyun nostaljisi

Ama kim demiş otobüslerle oynanan oyunlar aksiyon dolu olamaz diye? Büyük otobüsler bile yarış pistinde görülebilir ve birçok küçük hızcıyı geride bırakabilir. Uphill Climp Racing 3'te lastiklerin duman çıkarmasına izin verin ve orijinal bir kırmızı çift katlı otobüsle en sıcak atlayışlara cesaret edin.

Bu kırmızı dev, özellikle sizin için Londra'dan getirildi. Daha da fazla nostaljiden hoşlanıyorsanız, trafik kaosunda eski bir VW Bulli sürebilir veya Bus Simulator 2021'de yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

İster pencereden manzaranın tadını çıkarmayı, ister kendiniz sürmeyi veya sadece çizginizi ustaca yakalamayı tercih edin, şimdi KralOyun'ta en iyi Otobüs Oyunları ve Otobüs Şoförü Oyunlarını ücretsiz oynayın, her zaman olduğu gibi kayıt olmadan ve indirmeden!