Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Spor
  3. Flipper

Flipper Oyunları

Pinball Brick Mania
0+
Basket Champ
0+
Futbol Turnuvası
0+
Pinball World Cup
0+
Flipper Dunk
0+
Shaun The Sheep: Baahmy Golf
0+
Gökkuşağı Yıldız Tilt
0+
Idle Farm
0+
Pinball Simulator
0+
Speed Pinball
0+
Hayvanat Bahçesi Tilt
0+
Space Adventure Pinball
0+
Pinball FRVR
0+
Reklam

En iyi Flipper oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Pinball makineleri külttür! Günümüz langırt makinelerinin öncüleri 18. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Ancak "langırt makineleri" bugünkü görünümünü ve popülerliğini ancak İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra kazanmıştır. Amaç, langırt kollarının yardımıyla eğimli bir arazide bir veya daha fazla topu oyun alanında tutmaktır.

Bu basit ama eğlenceli oyun prensibi, sayısız bar ve oyun salonunda sayısız jeton çukuruna dönüştü. KralOyun'da elbette bir kuruş bile riske atmazsınız, burada her şey eski güzel bar oyununun bile sağladığı eğlence ve eğlence ile ilgilidir.

Tüm zamanların en iyi langırt oyunları arasında Star Wars, Indiana Jones, Terminator, Star Trek ve Addams Family uyarlamaları yer almaktadır. Bu nedenle, langırt oyunlarının KralOyun'da de çok popüler olması şaşırtıcı değildir ve bu klasik slot makinesi oyununun cüzdanınızı zorlamadan tarayıcınızda çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun çeşidi vardır.

En popüler langırt oyunu Pinball Brick Mania'dır. Oyun fare veya parmaklarla kontrol edilir. Geometrik şekilleri vurmak için kullanın ve langırt makinesinin her iki tarafındaki zıplayan pedleri kullanın.

Nostaljik bir arcade salonunun ambiyansında oynarsınız. Buna harika top fiziğini ve heyecan verici bir yüksek skor avı yapan çeşitli langırt hedeflerini ekleyin.

Editörlerin tilt ve langırt önerileri

Maymunlar ve kaplanlarla istediğiniz kadar tilt oynayın!

KralOyun'da öne çıkan langırt oyunlarından biri de Hayvanat Bahçesi Tilt'dur. Bu langırtta kesinlikle seveceğiniz birçok harika hayvan bulacaksınız. Topunuzun maymunlar, aslanlar, pandalar ve filler üzerinde yuvarlanmasına izin verin.

Özel bir langırt mücadelesine hazırsanız, Shaun the Sheep'e başlamalısınız: Baahmy Golf'e başlamalısınız. Bu langırt oyununda, golf topunu çiftliğin üzerinde mümkün olduğunca uzun süre çevirerek çiftlikte mümkün olduğunca çok puan toplayabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde harika langırt oyunlarının keyfini çıkarmayı tercih ediyorsanız, yeni Gökkuşağı Yıldız Tilt'umuza bir göz atmalısınız. Burada bir kalenin kraliyet ambiyansında oynarsınız ve bonus getirici olarak ışıltılı elmasları kullanabilirsiniz. Her durumda, size çok eğlence ve iyi bir yüksek skor diliyoruz!

KralOyun'da en iyi langırt oyunlarını ücretsiz oynayın ve topun yuvarlanmasına izin verin!