Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Spor

Spor Oyunları

Yeni Spor Oyunları

Air Hockey Cup
0+
Football Superstars 2024
0+
Ski Jump Challenge
0+
Tennis Open 2024
0+
Basketball Kings 2024
0+
Ski King 2024
6+
Yetisports 5: Flamingo Drive
6+
Snowboard King 2024
6+
Tallman Dunk Rush
0+
Volleyball Challenge
0+
Reklam

Tüm spor dünyası - ücretsiz online spor oyunları oynayın!

Eğer gerçek bir spor hayranıysanız, sayısız spor oyunlarımız arasında sizin için doğru oyunu mutlaka bulacaksınız! Sayısız futbol oyunumuzu deneyin ve 3D futbol oyununda şut çekerken veya Manuel Neuer gibi gol atarken içinizdeki Messi'yi uyandırın. Ya da hızlı tempolu basketbol oyunlarında Dirk Nowitzki'nin bile NBA seviyesindeki becerilerinize hayran kalacağını kanıtlayın.

Hangi sporu seviyor olursanız olun, ister futbol, ister tenis, ister golf veya buz hokeyi, stres atmak için doğru oyunları bulacaksınız. Ve en iyisi de dışarıda yağmur ve fırtına varken bile spor yapabiliyor olmanız. Pub spor oyunlarında ve masa tenisi ve bowling gibi eğlence sporlarının yanı sıra uçurumdan atlama gibi eğlence sporlarında da yarışabilirsiniz. Dive Masters gibi spor oyunlarımızda bunu güvenli bir şekilde ve uzun yolculuklar yapmadan yapabilirsiniz. Olimpiyat Oyunları da her dört yılda bir çok sayıda seyircinin ilgisini çekiyor, öyleyse neden onları tekrar oynamıyor ve dünyanın en iyi sporcularıyla yarışmıyorsunuz? Soccertastic'te parmaklarınızı eğitin ve Süper Kaleci: Dünya Kupası'te tepkilerinizi keskinleştirin.

Bu spor oyunlarını tavsiye ederiz

Şampiyon olun ve kazananlar podyumunu fethedin

Diğer oyuncularla rekabet etmeye hazırsanız, sahaya çıkın, bir dünya şampiyonu gibi top sürün, şut çekin, vurun veya fırlatın ve yüksek skorlu oyunlarımızda skorları kırın. Doğrudan kaydolun ve diğer yüzlerce spor sever oyuncuyla tanışın, en sevdiğiniz sporlar hakkında sohbet edin ve en iyi e-sporcunun kim olduğunu görmek için kendi yarışmalarınızı başlatın.

Her zaman unutmayın, yuvarlak kareye girmelidir ve spor oyunları en iyi KralOyun'da oynanır!