Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Tren

Tren Oyunları

Train Drift
6+
Train Driver Simulator 3D
12+
Gold Train
6+
Black Stallion Cabaret
12+
Monkey Happy Stage 792
0+
Conduct This!
12+
Train Snake
0+
Train Simulator
6+
Euro Train Driver Simulation
0+
Train
0+
Train 2048
0+
Yılbaşı Trenleri
0+
Railway Mysteries
0+
Reklam

Tren Oyunları - Tren simülatöründe sürün!

Her zaman eski bir buharlı lokomotifin veya modern bir elektrikli trenin kabininde durmak ve raylar boyunca ilerlemek istediniz mi? O zaman KralOyun sizin için doğru yer! Tren oyunlarımızda tarihi veya modern demiryollarını sürün, lokomotifleri doğru istasyona yönlendirin veya yeni demiryolu imparatorluğunuzu yönetin! İster tarihi trenleri ister modern ICE'leri sevin, her tren gözlemcisi ve demiryolu hayranı için bir tren oyunu var.

Bu Tren Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Tren oyunları ve demiryolu oyunları farklı oyun mekanikleri ile gelir. Çoğunlukla sürüş becerileriniz gereklidir, ancak diğer görevler lokomotiflerde ve vagonlarda, istasyonda veya sinyal kutusunda gerçekleştirilebilir.

  • Conduct This! oyununda tren trafiğini kontrol edin ve ICE, TGV ve Shinkansen gibi modern trenleri kullanın. 
  • Euro Train Driver Simulation'da tarihi bir buharlı lokomotifle yolcularınızı istasyondan istasyona götürün. 
  • Train 2048'de ise 2048 prensibine göre sayıları birleştirerek trenin vagonlarıyla birlikte hareket etmesini sağlayın. Trenle yapılan böyle bir yolculukta bazen tehlikeler pusuda bekler.
  • Vahşi Batı'da, efsanevi tren Black Stallion Cabaret'de dansçıları ateş püskürten bir ejderhadan koruyun!
  • Ancak trenin çalışmasını sağlayanlar sadece makinistler ve kondüktör değildir. Servis personeli de uzun mesafeli trenlerde yolcularla ilgilenir. Onlara bu konuda yardım etmeye ne dersiniz? Bunu yapmak için, bir gizli nesne oyunu olan Railway Mysteries'de bir demiryolu kompartımanında kayıp eşyaları arayın.

Şimdi, tam gaz ileri! Bir sonraki istasyona zamanında varın ve KralOyun'da en iyi tren oyunlarını ve demiryolu oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oynayın!