Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Train Drift

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Train Drift
6+
Monkey Happy Stage 792
0+
Black Stallion Cabaret
12+
Train
0+
Train Driver Simulator 3D
12+
Train 2048
0+
Conduct This!
12+
Railway Mysteries
0+
Euro Train Driver Simulation
0+
Train Snake
0+
Train Simulator
6+
Yılbaşı Trenleri
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Tren
  4. Train Drift

Train Drift - Raylar üzerinde drift kralı olun!

Train Drift, bir trende raylar boyunca sürüklenmeniz ve mümkün olduğunca çok para toplamanız gereken hızlı tempolu bir tren oyunudur.

Kıvılcımların uçuşmasına izin verin ve en yetenekli makinist veya en cesur tren sürücüsü olun! Simülasyonun 30 heyecan verici seviyesinde drift becerilerinizi kanıtlayın ve treninizi güvenli bir şekilde bitiş çizgisine yönlendirin.

Rüzgara ve keskin virajlara meydan okuyun

Otomatik olarak ilerleyen lokomotifinizi sola ve sağa yatırmak için ok tuşlarını, "A" ve "D" tuşlarını kullanın veya dokunmatik ekranı kaydırın. Dar virajlarda merkezkaç kuvvetlerini dengeleyin ve rüzgârın sizi rayların dışına itmediğinden emin olun. Bir tarafa yeterince uzun süre eğilirseniz, treniniz ön tekerlekleriyle bitişik raylara atlayacaktır. Düğmeye basmaya devam ederseniz, tüm tren ray değiştirecektir. Mümkün olduğunca çok altın para toplamak için iki ray üzerinde ustalıkla sürüklenin ve bir terminale veya yaklaşan bir araca çarpmamak için doğru anda ray değiştirin. Bununla birlikte, size ek puan kazandırdıkları için ray üzerindeki işaretlerden kaçınabilirsiniz.

Buharlı lokomotiften hızlı trene

Topladığınız altın paralarla farklı özelliklere sahip yedi yeni tren satın alabilirsiniz. Şimşek hızındaki Bullet Train çok az ağırlığa sahiptir ve güçlü rüzgarlarda daha çabuk raydan çıkabilirken, eski buharlı lokomotif güvenli bir şekilde rayda kalır ancak aynı zamanda çok yavaş bir hızda seyahat eder.

"Tren Sürükleme" oyununda bir şampiyon olun ve raydan raya ustalıkla süzülün.

Tren hayranları için daha heyecan verici reaksiyon oyunları

Train Drift'i sevdiyseniz, Train Simulator ile yük trenlerini sürmeyi ve malları A noktasından B noktasına taşımayı deneyin!

Raydan çıkmadan rayların üzerinde sürüklenin ve tüm paraları toplayın! Train Drift'i şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Train Drift

Train Drift

Üye Yorumları