Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Mahjong

Mahjong Oyunları

Mutfak Eşyalarını Birleştir
0+
Klasik Çin Mahjong
0+
Shanghai Dynasty
0+
Mahjongg Alchemy
0+
Mah Jong Connect
0+
Holiday Mahjong Dimensions
0+
Sheep Sheep!
0+
Mahjong Titans
0+
Mahjongg Dimensions
0+
Mahjong Connect Deluxe
0+
Animal Mahjongg
0+
Kyodai-Kelebek
0+
Space Pet Link
0+
Microsoft Mahjong
0+
Sheep N Sheep
0+
Mahjong Html5
0+
Farm Fun
0+
Solitaire Mahjong Farm 2
0+
Kris Mahjong
0+
Reklam
Kris Mahjong Animals
0+
Garden Tales Mahjong 2
0+
Mahjong Story
0+
Mutfak Mahjong
0+
Crystal Connect
0+
Patterns Link
0+
Candy Mahjong
0+
Unload The Fridge
0+

Yeni Mahjong Oyunları

Mahjong Chain
0+
Mystic Mahjongg
0+
Mahjong At Home: Scandinavian Edition
0+
Mahjong Seasons 2
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Garden Tales Mahjong
0+
Mahjong Royal
0+
Mahjong Fish Connect
0+
Reklam

Mahjong - Yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanır!

Bir zamanlar uzak Çin'de icat edilen Mahjong ("Mah-Jong", "Mah-Jongg" veya "Mahjongg" olarak da yazılır) bugün dünya çapında en popüler oyunlardan biri haline gelmiştir. Eski Çin masa oyunu dört kişi ile oynanırken, burada tek oyuncu modunda ücretsiz bir çevrimiçi oyun olarak deneyimleyebilirsiniz. Bu popüler oyun çeşidi, adını ünlü Çin kıyı şehrinden alan Shanghai Dynasty olarak da adlandırılır.

Göreviniz, tamamen farklı oyun alanlarında aynı desen ve sembollere sahip karoları bulmak ve ardından yeni karoları ortaya çıkarmak için bunları oyundan çıkarmaktır - tüm alan temizlenene kadar. Taşları geleneksel ejderha veya kaplumbağa figüründe inşa eden ücretsiz mahjong varyantlarının yanı sıra diğer modern başlangıç figürlerini de bulabilirsiniz.

Mahjong varyantları - renkli dünyalarda uzun oyun eğlencesi

KralOyun'da popüler çevrimiçi oyunun çok sayıda çeşidini oynayabilirsiniz:

  • Mahjong 3D, üç boyutlu oyun yapısı ile uzun bir oyun eğlencesi vaat ediyor.
  • Candy Mahjong'da lezzetli tatlılar içeren taşlar sizi bekliyor.
  • Ayrıca Mahjong Titans'ta şansınıza meydan okuyabilirsiniz.
  • Mahjong Quest'nde can sıkıntınızı giderin.

Her zaman Indiana Jones ve maceralarının hayranı mıydınız? Onun izinden gidin ve Antik Mısır'ın ilham verici ortamında ve antik dünyanın yerlerinde ücretsiz bir Mahjong oyunu oynayın. Tatillerde neden bir tur Tatlı Paskalya Mahjong'u oynamayasınız veya zombileriyle Cadılar Bayramı Mahjong'umuzun ürkütücü atmosferinin sizi büyülemesine izin vermeyesiniz?

İster taşlı masa oyununun klasik çeşitlerini tercih edin, ister 3D oyun alanında boğuşmayı tercih edin, Mahjong oyunlarımız her oyun maymununa çok fazla çeşitlilik ve her zaman yeni zorluklar sunar. Hiçbir oyun bir öncekinin aynısı değildir, çünkü taşlar her zaman yeniden karıştırılır ve dağıtılır, böylece her zaman yeni kombinasyonlar bulabilirsiniz. Yani her zaman sizi eğlendirecek bir şeyler var!

Mahjong'da başarılı olmak istiyorsanız, oldukça fazla miktarda dikkat, kombinasyon becerileri ve keskin bir göze ihtiyacınız vardır. Her hamlenin iyi düşünülmüş olması gerekir ve bir hamleyi çok sabırsız bir şekilde tamamladığınızda sinirlenmeniz nadir değildir. Hangi taşları kaldırabileceğinizi ve yeni kümelerin nerede ortaya çıkacağını önceden planlayın ve kendinizi çıkmaza sokmamaya dikkat edin!

Mahjong, beyninizi çalıştırmak ve yine de rahatlamak için mükemmel bir zeka oyunudur. Güzel taşlar, atmosferik alanlar ve düşündürücü sesler sizi KralOyun'da çok özel bir oyun deneyimine davet ediyor. Rahatlamak için bir tur Mahjongg Alchemy oynayın.

Bu Mahjongg Oyunları editörler tarafından önerilmektedir:

Podyumun tepesine giden yolu birleştirin - karoların efendisi olun

Mahjong oyunlarımızda daha az rahatlama ve daha fazla rekabet arıyorsanız ve bir mahjong ustası olmak istiyorsanız, büyük topluluğumuza hemen ücretsiz olarak kaydolmalı ve yüksek puanlı sürümleri oynamaya başlamalısınız. Herkese ne kadar hızlı ve yetenekli olduğunuzu gösterin ve her zaman yeni en iyi zamanlara ulaşın.

Taşlara ulaşın ve tahtayı temizleyin! KralOyun'da en iyi Mahjong Oyunlarını ücretsiz oynayın!