Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Kız

Kız Oyunları

Berbercilik
0+
Hogwarts Girls
0+
Billionaire Dress Up Game
12+
High School BFFs Girls Team
12+
Soft Girl vs E-Girl: BFFs Looks
0+
Weird Dance On Wednesday
0+
Design My Tie Dye Top
0+
Babs New Girl In School
0+
Dreamy Winter Date
0+
My Perfect Dress Creator
0+
Superstar Family Dress Up Game
12+
Insta Divas Crazy Neon Party
0+
Spell Factory Dragon Transformation
0+
TikTok Divas Lovecore
0+
Hollywood Fashion Police
0+
Fashion Police Officer
0+
My Perfect Restaurant
0+
Bridezilla Wedding Makeover
0+
Mythic Hashtag Challenge
0+
Reklam
Twins Sun & Moon Dressup
0+
Marinette Paris Modası
0+
Wedding Dress Design
0+
Fashion Holic
12+
Solar System Hashtag Challenge
0+
Runaway Bride Drama Wedding
0+
Campus Divas
0+
Wendy's Gothic Hairstyle Challenge
6+

Yeni Kız Oyunları

Fashion Repair
0+
Seven Stylish Days
6+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Makeup Girl Game
6+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
Reklam

Her zevke uygun kız oyunları oynayın!

Paris ve Londra dünde kaldı - moda artık KralOyun'teki trend kız oyunlarında yapılıyor. Yaşam tarzı oyunlarının bu alt kategorisinde odak noktası kızlar ve genç kadınlardır. Burada, yeni trendleri keşfedebileceğiniz, sevdiğiniz yıldızları ve ünlüleri giydirebileceğiniz, şekillendirebileceğiniz ve makyaj yapabileceğiniz ve heyecan verici görünümler yaratabileceğiniz oyun karakterleri olarak kızların veya genç kadınların olduğu oyunlardan bahsediyoruz. Makyaj oyunlarımızda yarın tırnaklarınızı nasıl boyamak istediğinizi bugün test edin veya kuaförlük oyunlarımızdan birinde bir avatarın saçını şekillendirin.

Lily veya Elsa'mıza en renkli, rahat veya şık kıyafetleri tasarlayın ve Monster High Girls gibi kızların en çılgın kıyafetlere girmesini sağlayın. Daha çok bir Kelt prensesi misin, bir manga kızı mısın yoksa vintage modasından mı hoşlanıyorsun? Violetta'ya bir makyaj yapın veya bir moda tasarımcısı olun, defileler düzenleyin ve tarzınızı takip edin.

Bilezikler, eşarplar ve bol pantolonlar? Şu anda moda olan ya da gerçek bir klasik olan nedir? En iyi model oyunlarımızdan birinde en son moda koleksiyonlarını giyin. Barbie'nizi veya başka bir bebeği giydirmeyi seviyor musunuz? O zaman şimdi çevrimiçi yapın ve cottagecore gibi sayısız yeni moda trendini ve estetiğini deneyebileceğiniz veya bir hip influencer'ın derisine girebileceğiniz Giydirme Oyunlarımızı deneyin.  İster yeni eklenmiş ister en çok oynanmış olsun, kız oyunlarımız sizin oyun alanınız ve çevrimiçi dünyanın kırmızı halısıdır!

Bu kız oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Önce kız oyunları kategorisine bir göz atmak isterseniz, aşağıdaki oyun ipuçlarını deneyin:

Yaratıcılığınızı herkese gösterin

Modanın büyük dünyasında yalnız kalmak istemiyorsanız, tasarımlarınızı ve kıyafetlerinizi kaydedin ve büyük topluluğumuza ücretsiz olarak katılın. Orada arkadaşlarınızın sayısız giydirme oyunundaki koleksiyonlarını görebilir, kendi resimlerinizi paylaşabilir, kız oyunları ve diğer her şey hakkında sohbet edip dedikodu yapabilir ve aklınızdan geçenleri herkese anlatabilirsiniz.

Öyleyse yaratıcılığınızı serbest bırakın ve en güzel ve en havalı kız oyunlarını KralOyun'da ücretsiz olarak oynayın, tabii ki her zaman olduğu gibi en iyi kalitede ve kayıt olmadan!