Babs New Girl In School

Tüm yaş grupları için onaylandı
68   x Likes33x Dislikes

Babs New Girl In School - Yeni okul, yeni şans!

Babs New Girl In School, sınıfta yeni olan bir kız öğrenciyi çeşitli durumlar için şekillendirebileceğiniz kapsamlı bir giydirme oyunudur.

Babs yeni okuluna başlayalı henüz çok kısa bir süre oldu ve okula alışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için çok çabalıyor. Neyse ki iyi bir moda anlayışı var, atletik ve bir amigo kız olarak başkalarını nasıl neşelendireceğini ve motive edeceğini biliyor.

Başkalarına güvenle yaklaşabilmesi için her durum için yeni ve şık bir kıyafet sunmasına yardımcı olun. Bunu yapmak için, normal okul günü, amigoluk, balo veya bir parti için doğru kıyafet ve aksesuarları bir araya getirin. Makyajınızı seçerek başlayın. Her durum için uygun renkler vardır. Okul veya spor için dudak veya göz farı renkleri taze ve ince tutulurken, balo veya parti için daha yoğun ve daha koyu olabilirler. Ayrıca doğru maskarayı, allığı ve belki kontakt lensleri seçin.

Bundan sonra Babs'ı giydirebilirsiniz. Burada farklı durumlar için farklı kıyafetler bulabilirsiniz. Balo için ön seçimde şık gece kıyafetleri, parti kıyafeti için parıltılı ve pullu göz alıcı kıyafetler ve amigoluk için doğal sportif kıyafetler ve saç stilleri bulabilirsiniz. Ek aksesuarlar görünümü tamamlayabilir.

Özellikle Barbie oyunlarının hayranları için uygun!

Daha fazla giydirme oyunu

Eğer Babs New Girl In School'yı sevdiyseniz neden Campus Divas oynamıyorsunuz?

Okul için en iyi görünümleri tekrar şekillendirin ve KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi Babs New Girl In School oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Babs New Girl In School

Babs New Girl In School

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
10.|05.|2023
Üretici:
Bitent (218)

x