Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Papa’s Oyunları

Papa’s Oyunları

Papa Pizza Salonu
0+
Papanın Dondurma Salonu
0+
Papa's Scooperia
0+
Papa's Sushiria
0+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Pancakeria
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa Sandviç Salonu
0+
Papa's Burgeria
0+
Papa's Wingeria
0+
Papa Fırın
0+
Papa Taco Salonu
0+
Papa's Hot Doggeria
0+
Papa Pizza Saldırısı
6+
Reklam

Papa's Oyunları - Papa Louie'nin restoranlarını yönetin!

Papa Louie, Flash Oyunlar döneminde koca bir restoran imparatorluğu kurdu ve Ruffle emülatörü sayesinde oyunları artık tekrar oynanabilir. Geliştirici Flipline Studios'un Papa oyunlarından bazıları akıllı telefon veya tabletlerde de oynanabiliyor.

Bir restoran çalışanı rolüne bürünün ve Onion City'deki çok sayıda restoranda müşterilerinize farklı tekliflerle hizmet verin.

Tatlı ve tuzlu yemekler arasında bir ayrım yapılır. Papanın Dondurma Salonu ve Papa's Scooperia lezzetli dondurma shake'leri ve sundae'ler sunarken, Papa's Pancakeria kabarık Amerikan tarzı krepleriyle müşterileri cezbediyor. Papa's Taco Salonu'da Meksika köfteleri hazırlanmaktadır. Papa's Sushiria ise lezzetli suşileriyle Japon mutfağına odaklanıyor.

Yönetim oyunlarının her birinde, siparişin alınmasından yemeğin hazırlanmasına, servis edilmesine ve faturalandırılmasına kadar tipik bir satış sürecinin tüm adımlarından geçersiniz. Bunlar, ilgili Papa oyununun eğitiminde öğreneceğiniz gerekli istasyonlara atanır. Sipariş edilen yemeği hızlı ve dikkatli bir şekilde hazırlayarak para kazanın. İyi zaman yönetimi burada özellikle önemlidir.

Misafirleriniz yemeklerini çok uzun süre beklemek zorunda kalmaz, düzgün bir şekilde hazırlanır ve beğenirlerse, iyi bir bahşiş bile alırsınız. Elde ettiğiniz kârı, daha fazla müşteri çekmek için mağazalarınızı daha iyi donatmak ve dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Editörler bu Papa's Oyunlarını tavsiye ediyor

Ancak Papa Louie evreni sadece yemek pişirme oyunları sunmuyor. Bazen eve yemek sipariş etmek istersiniz ve fast food genellikle ilk tercihiniz olur. Yiyecekleri teslim edin ve aksiyon dolu 2D sidescroller Papa Pizza Saldırısı'de hayat bulan vahşi burger malzemeleriyle savaşın!

Ağzınızı sulandıracak! Şimdi KralOyun'da lezzetlerle dolu 10'dan fazla Papa's Oyununu oynayın ve müşterilerinizi mutlu edin!