Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Strateji

Strateji Oyunları

Island.io
Yeni6+
Goodgame Empire
16+
Tower Defense
6+
The Mergest Kingdom
0+
Agar.io
12+
Reklam
Mitosun Kahramanları
12+
Tanks
12+
Uzaya Doğru 2
0+
Hospital Hustle
0+
State.io: Conquer The World
6+
Pac-Xon Duvar
0+
Trap Craft
12+
Paper.io 2
12+
MineClicker
0+
Tower Crush
12+
Dark Orbit
12+
SeaFight
12+
Tower Swap
6+
Towers: Card Battles
12+

Yeni Strateji Oyunları

Idle Mole Empire
0+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Clash Of Hive
6+
Lanetli Hazine
12+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Panda Legend
6+
Clash Of Warriors
12+
Quick Capture
0+
Raid Heroes: Total War
12+
Reklam

Strateji oyunları - kendinizi usta bir stratejist olarak kanıtlayın ve yeni bölgeleri fethedin!

KralOyun'daki en heyecan verici strateji ve fetih oyunlarını şimdi oynayın ve bolca aksiyon ve macera yaşayın! Strateji ve taktikler olmasaydı insanlık tarihi ve dünyadaki mevcut siyasi olaylar nasıl olurdu? Büyük ihtimalle çok farklı olurdu.

Ve şimdi siz de KralOyun'da stratejik düşünmenin ve hedefli planlamanın savaşta düşmanlarınızı yenmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz. Şimdi yeni bir fetih oyununa başlayın ve her savaşı doğru planla kazanın! Askerlerinizin en uygun pozisyonda konuşlanmasını sağlayın, düşman birliklerinin zayıf noktalarına saldırın ve savunmalar inşa edin.

Kendinizi en iyi stratejistlerin yerine koyun ve düşünceli, öngörülü ve elbette stratejik hareket edin. İster Bomber Friends strateji oyununda bombalar döşeyin ve zindanı fethedin, ister Gold Miner Tom'da taktiksel olarak sofistike mağara sistemlerini toprağa kazın, stratejik düşünmenin her yönü için doğru strateji oyununu bulacaksınız.

Fetih oyunları - yabancı adaları fethedin ve stratejik savaşlar planlayın

Bir sonraki birimlerinizi hangi oyunda en yüksek puana ulaştırmak istediğinize karar veremediyseniz, bu heyecan verici fetih oyunlarından ve strateji oyunlarından bazılarına göz atın!

  • Uygarlık Savaşları: All Stars bir başka heyecan verici zeka oyunu. Büyük savaşa hazır mısınız? Bu fetih oyununda iyi düşünün ve seferlerinizi akıllıca düzenleyin! Bu şekilde tüm görevlerinizde başarılı olacaksınız ve ordunuz hedefine başarıyla ulaşacak.
  • End of War'da bir savaştan sonra bir ülkeyi yeniden inşa edebilirsiniz.
  • Balon Meydanı 4'te pozisyonlarınızı rakiplerinizden en iyi kule savunma tarzında savunmanız ve oklarla çok sayıda balon vurmanız gerekecek!
  • Goodgame Empire ise ordularınızı ve askerlerinizi bir ortaçağ oyun ortamında konuşlandırabileceğiniz klasik bir strateji oyunudur.

Sakin bir kafa ve strateji kralının hileleri ile

Gördüğünüz gibi, KralOyun'te kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayacak birçok farklı strateji oyunu var. Örneğin, ordularınızı teker teker göndererek rakiplerinizi yendiğiniz kule savunma türünde şansınızı deneyin. Keeper Of The Grove 2 en popüler ve en çok oynanan kule savunma oyunlarından biridir ve kesinlikle sizin için eğlenceli olacaktır. Burada da tehlikeli canavarları vururken çok fazla taktik ve stratejiye ihtiyacınız olacak. Aksi takdirde, aceleci hareketler en kötü senaryoda düşmanların geçmesine izin vermek zorunda kalmanıza neden olur, çünkü daha fazla yardımcı alamazsınız. Ama bu kesinlikle olmayacak! Sadece kaynaklarınızı ve birliklerinizi iyi tahsis edin.

Öyleyse ne bekliyorsunuz? Büyük generallerin izinden gidin ve KralOyun'da strateji oyunlarını ve fetih oyunlarını ücretsiz ve her zamanki gibi indirmeden oynayın!