Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma

Balon Patlatma Oyunları

Renkli Bubbles
0+
Smarty Kabarcıklar
0+
Bubble Fall
0+
Bubble Tower 3D
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Klasik Bubble Shooter
0+
Aceleci Renkli Toplar
0+
Marbles Garden
0+
Bubble Master
0+
Smarty Kabarcıklar 2
0+
Bubble Spinner
0+
Smarty Kabarcıklar Yılbaşı
0+
Bubble Shooter HD
0+
Bubble Shooter Arcade 2
0+
Bubble Shooter Free 2
0+
Arkadium Bubble Shooter
0+
Bubbles 2
0+
Bubble Shooter Pro 2
0+
Polar Bear Merge
0+
Reklam
Bubble Shooter Pro
0+
Cadı Kazanı Balonları
0+
Bubbles & Hungry Dragon
6+
Bubble Shooter HD 2
0+
Candy Bubble
0+
Bubble Shooter Free
0+
Bubble Shooter Arcade
0+
Bubble Shooter Saga
0+

Yeni Balon Patlatma Oyunları

Bubble Pop Butterfly
0+
Bubble Shooter: Pop It Now
0+
Bubble Pirates Mania
0+
Bubble Shooter Soccer 2
0+
Bubble Shooter Candy 2
0+
Bubble 2048
0+
Bubble Fight IO
0+
Om Nom: Bubbles
0+
Bubble Game 3 Deluxe
0+
Microsoft Bubble
0+
Reklam

Balon Patlatma Oyunları - baloncukları patlatın!

Sabun baloncukları veya renkli misketlerle oynamayı her zaman sevdiyseniz, Bubble Shooter oyunlarımızda doğru yere geldiniz. Baloncuk oyunlarımızda tekrar çocuk olabilirsiniz ve bu sefer gerçek sabun baloncukları değil, akıllı telefonunuzda ve bilgisayarınızda renkli baloncuklar patlatacaksınız. Her zaman aynı renkten en az üç baloncuğu sıralayın.

Bir kerede ne kadar çok baloncuk yok ederseniz, o kadar çok puan alırsınız - gerçek bir renk bulmacası! Oyun prensibi süper kolay ve hızlıdır, bu da Balon Patlatma'ı ofis stresine ve can sıkıntısına karşı ideal bir oyun haline getirir. Sadece bir deneyin, çok farklı toplara ve oyun alanlarına sahip sayısız baloncuk oyunumuz sizi kesinlikle heyecanlandıracak!

Renkli Bubbles, KralOyun'taki en popüler oyunlardan biridir ve günde binlerce kez oynanmaktadır. Renkli balonlarla nerede oynamayı tercih edersiniz? Trende, arabada arka koltukta, masanızda veya arkadaşlarınızla arada mı? Balon oyunları aynı zamanda okul bahçesindeki teneffüslerde veya ofisteki kahve klatsch'ında da popüler bir konudur. Neden arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla baloncukların alt sıralarını patlatmanın en iyi yolu ve şu anda hangi baloncuk atıcıların popüler olduğu hakkında fikir alışverişinde bulunmuyorsunuz?

Ücretsiz Bubble Pop Oyunları 

Burada her zaman bu popüler kategorideki en yeni oyunları bulabilir ve karmaşık Bubble Spinner gibi en iyi balon patlatma oyunlarını istediğiniz kadar saatlerce oynayabilirsiniz. Bu harika bağlantı oyunları asla sıkıcı olmaz ve bininci oyundan sonra bile hala eğlencelidir!

Havalı 3'lü eşleştirme oyunlarının hayranları, ister çocuk ister yetişkin olsunlar, ücretsiz baloncuk oyunlarımızdan herhangi birinde paralarının karşılığını alacaklar. Bununla birlikte, bir baloncuk atıcı da beceri ve nişan gerektirir. KralOyun'da diğer bağlama oyunlarında veya atış oyunlarımızda da kanıtlayabileceğiniz bir şey.

Hedef alın ve renkli topları tahtanın üzerinden vurun veya doğrudan yolu seçin. Önemli olan, ekranın altına ulaşmadan önce tüm baloncukları tek tek temizlemeyi başarmanızdır.
Pano İğneleri gibi oyunlarda ekstra özelliklere sahip baloncuklar da kullanabilirsiniz. Örneğin, renkli bomba şeklindeki bir baloncuk, hangi renkte olursa olsun dokunduğu tüm baloncukları patlatacaktır.
En iyi baloncuk atıcılarımızda toplarınızı sıradaki ile değiştirebileceğiniz ve stratejinizi buna göre ayarlayabileceğiniz bir oyun deneyin.

Özellikle renkli baloncukları vurmakta iyiyseniz, hızla çok fazla puan toplayacak ve Baloncuk Oyunları şampiyonu unvanını kazanacaksınız. Çok sayıda harika Bejeweled oyununda diğer oyuncularla sıcak düellolarda yarışın ve ateş ederken patlamasına izin verin! Yani renkli baloncuklarla bolca aksiyon var.

Diğer kızlar ve erkeklerle en sevdiğiniz balon patlatma oyunları hakkında sohbet etmek, arkadaş edinmek ve en sevdiğiniz oyunlardan haberdar olmak için KralOyun topluluğumuza ücretsiz katılın. Hesabınızdaki "Son oynanan oyunlar" sütununda, renkli baloncuklarla en son hangi oyunu oynadığınızı görebilir ve bir tur daha nişan alıp vurabilirsiniz.

Bu Balon Patlatma Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Baloncuk patlatmalı birçok harika oyun arasında, aşağıdaki baloncuk patlatma oyunları özellikle iyi uygulanmış performanslarıyla öne çıkmaktadır:

Balon Patlatma için ipuçları, püf noktaları ve hileler

Bir balon atıcı için bazen sabırlı olmanız gerekir. Hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve sadece çılgınca ateş etmeyin. Bu çok eğlenceli olabilir, ancak maksimum başarıya götürmeyecektir. Yüksek bir skor elde etmek için baloncuk alanına yakından bakmalı ve ayrıca tek tek renklerin konumlarını da göz önünde bulundurmalısınız.

  • Stratejik düşünün! Bazen bir renk, büyük baloncuk kümeleri arasında dar bir köprü oluşturur - eğer onu vurursanız, bu köprünün altındaki özellikle çok sayıda renkli baloncuğu tek atışta temizleyebilir ve basitçe patlatabilirsiniz.
  • Bu özellikle iyi konumlandırılmış baloncuk gruplarını bir Baloncuk Vurma oyununda kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu şekilde çok puan kazanacaksınız.
  • Daha geride bulunan aynı renkteki baloncuklardan oluşan uzun zincirleri kaldırabilirseniz, aynı hamlede balonlardan oluşan daha geniş alanları daha iyi temizleyebilirsiniz.
  • Oynadığınız balon patlatma oyununun bir parçasıysa çete işlevini ve nişan alma işlevini de kullanın.

Her durum için Baloncuk Oyunları

Bilinen balon patlatma oyunlarının yanı sıra Zuma gibi alternatif oyunları da deneyin. Fuzzies, diğer sevimli kürk topları şeklindeki bir baloncukla vurulması gereken kabarık canavar toplarıyla sizi memnun edecek.

Her baloncuk atıcıda, her renkli baloncuğu vurmak için silah olarak büyük bir topunuz olacak. Baloncuk atıcılarımızda başarılı bir şekilde ustalaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerilerin aynısı bu oyunlarda da gerekli olacak ve uygulanacaktır. Hatta bazen mümkün olan en büyük kümeleri temizlemek için taktik ve strateji ve tabii ki beceri gerekir ("Clusterz" oyunuyla karıştırılmamalıdır). Favorileriniz neler?

Deneyimli bir oyun maymunu oyuncusu olarak, elbette bu taleplerle başa çıkabilecek ve baloncuk atıcılarımızın her birini en yüksek seviyelere kadar oynayabileceksiniz. Ve bir seviyeyi tamamlamanız biraz daha uzun sürse bile, oynamaya devam edin ve bir baloncuk atıcı uzmanı olun! Sonuçta, baloncuk oyunlarındaki renkli baloncuklar patlatılmak ve birçok denemede çok sayıda puan toplamak için var!

Öyleyse devam edin - oynayın ve "Baloncuğu Vur - Skoru Vur"! KralOyun'da renkli misketler ve balonlarla Baloncuk Vurma ve Baloncuk Oyunlarımızı her zaman olduğu gibi ücretsiz ve kayıt olmadan oynayın!