Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini

Mini Oyunları

Fireman 2
6+
Mob Control
6+
Snowball Racing
6+
Hızlı Bebek Bakıcısı
0+
PC Parçala 2
12+
Slice It All
12+
Red Ball Forever
0+
Treehouse Maker
0+
Tallman Run
6+
Truth Runner
6+
Going Balls
0+
Expert Parkour 3D
6+
Slope
0+
Football Master
0+
Hover Skirt
6+
Tower Smash
0+
Grandma Recipe Nigiri Sushi
0+
Idle Island
12+
Tallman Dunk Rush
0+
Reklam
Electro Cop 3D
12+
Soccer Free Kick
0+
Balance It
12+
Bouncy Race
0+
Cut 3D
0+
Wild Animal Care And Salon
6+
Yummy Ice Cream Factory
0+
Bus Stop
12+

Yeni Mini Oyunları

Cooking Chef Food Fever
0+
Organization Princess
0+
Merge And Push 3D
6+
Build A Snowman
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Pipe Puzzle
6+
Eco Recycler
0+
Funny Fred
6+
Basketball Kings 2024
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Reklam

Mini Oyunları - arada hızlı eğlence!

Mini Oyunları ve Minigames size arada hızlı bir oyun atıştırmalığı ve heyecan verici bulmacalar, modaya uygun makyajlar ve hızlı yarışlarla bolca eğlence sunuyor. Burada herkes için bir şeyler var. Oyun prensiplerini uygulamak kolaydır ve yakında ilk başarılarınızı kutlayabileceksiniz.

Çok çeşitli eğlenceli mini oyunlardan ilham alın ve kısa süre sonra mola sırasında hızlı bir oyun için mutlak favori oyunlarınızı bulun. Tic Tac Toe elbette herkesin bildiği klasik bir oyundur, ancak diğer ilginç oyun ortamlarında becerinizi ve zamanlamanızı test edebileceğiniz bir Cut 3D veya Park Me oyununa ne dersiniz? İster bir adayı fethetmeyi ister araba park etmeyi tercih edin, mini oyunlarımızda herkes için bir şeyler var.

Editörler bu mini oyunları öneriyor

İpuçları ve püf noktaları - favori oyunlarınızı keşfedin

Eğlenceli oyunlar her molayı tatlandırır ve can sıkıntısını ortadan kaldırır! Moto X3M gibi yarış oyunları bir motosiklet üzerinde hızlı tempolu bir eğlence sunar, Minigolf Master'da taç atışınızı çalışabilir ve Relic Runway'de bir maceracıyı Indiana Jones gibi ormanda koşturabilirsiniz.

Maymuncuklar Oyunları serimiz, maymununuzla ipuçlarını takip edebileceğiniz ve şifreleri çözebileceğiniz yüzlerce kısa ama zorlu bulmacadan oluşan bir set içerir. Bu mini oyunları çevrimiçi olarak bitirmeyi başarırsanız, karakteriniz son derece mutlu olacak ve Monkey Go Happy tekrar olacak!

Çok sayıda giydirme oyunu ve ayrıca popüler yemek pişirme ve fırıncılık oyunları hızlı sonuçlarla eğlenceli bir eğlence vaat ediyor. Bu harika mini oyunlarda ünlü peri masalı prenseslerini, sevimli Pou'yu veya manga kahramanlarını en sıcak görünümlerle şekillendirin veya sanal olarak yeniden yaratabileceğiniz yeni tariflerle tanışın.

Birçok heyecan verici çevrimiçi oyunu hızlıca tanımak ve yakında ilk zaferlerinizi kutlamak ister misiniz? O zaman en iyi mini oyunları ve mini oyunları KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!