Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini Oyunları

Mini Oyunları

Tallman Run
6+
Fruit Ninja
6+
Doodle Jump
6+
Mob Control
6+
Fireman 2
6+
Only Up Parkour
6+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Mr Bean Jump
0+
Hızlı Bebek Bakıcısı
0+
Master Of Numbers
0+
Dinosaur Game
0+
Rescue Girl
6+
Sort Parking
0+
Red Ball Forever
0+
Craft Drill
0+
Only Up Parkour 2
6+
Draw Wheels
0+
Slice It All
12+
Crush It All
12+
Reklam
Train Drift
6+
Untangle Rings Master
0+
Soccer Free Kick
0+
PC Parçala
12+
Cooking Chef Food Fever
0+
Thorn Vs Balloons
0+
Minigolf Clash
0+
Ofis Aşkı
6+

Yeni Mini Oyunları

Home Design: Small House
0+
Shape Shifting
0+
Pipe Direction
0+
Clean The Ocean
0+
House Flip
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Ice Cream Roller!
0+
Chinese Food Cooking
0+
Hamster Apartment
0+
Lawn Mower
0+
Reklam

Mini Oyunları - arada hızlı eğlence!

Mini Oyunları ve Minigames size arada hızlı bir oyun atıştırmalığı ve heyecan verici bulmacalar, modaya uygun makyajlar ve hızlı yarışlarla bolca eğlence sunuyor. Burada herkes için bir şeyler var. Oyun prensiplerini uygulamak kolaydır ve yakında ilk başarılarınızı kutlayabileceksiniz.

Çok çeşitli eğlenceli mini oyunlardan ilham alın ve kısa süre sonra mola sırasında hızlı bir oyun için mutlak favori oyunlarınızı bulun. Tic Tac Toe elbette herkesin bildiği klasik bir oyundur, ancak diğer ilginç oyun ortamlarında becerinizi ve zamanlamanızı test edebileceğiniz bir Cut 3D veya Park Me oyununa ne dersiniz? İster bir adayı fethetmeyi ister araba park etmeyi tercih edin, mini oyunlarımızda herkes için bir şeyler var.

Editörler bu mini oyunları öneriyor

İpuçları ve püf noktaları - favori oyunlarınızı keşfedin

Eğlenceli oyunlar her molayı tatlandırır ve can sıkıntısını ortadan kaldırır! Moto X3M gibi yarış oyunları bir motosiklet üzerinde hızlı tempolu bir eğlence sunar, Minigolf Master'da taç atışınızı çalışabilir ve Relic Runway'de bir maceracıyı Indiana Jones gibi ormanda koşturabilirsiniz.

Maymuncuklar Oyunları serimiz, maymununuzla ipuçlarını takip edebileceğiniz ve şifreleri çözebileceğiniz yüzlerce kısa ama zorlu bulmacadan oluşan bir set içerir. Bu mini oyunları çevrimiçi olarak bitirmeyi başarırsanız, karakteriniz son derece mutlu olacak ve Monkey Go Happy tekrar olacak!

Çok sayıda giydirme oyunu ve ayrıca popüler yemek pişirme ve fırıncılık oyunları hızlı sonuçlarla eğlenceli bir eğlence vaat ediyor. Bu harika mini oyunlarda ünlü peri masalı prenseslerini, sevimli Pou'yu veya manga kahramanlarını en sıcak görünümlerle şekillendirin veya sanal olarak yeniden yaratabileceğiniz yeni tariflerle tanışın.

Birçok heyecan verici çevrimiçi oyunu hızlıca tanımak ve yakında ilk zaferlerinizi kutlamak ister misiniz? O zaman en iyi mini oyunları ve mini oyunları KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!