Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Restoran ve Otel

Restoran ve Otel Oyunları

Papa Pizza Salonu
0+
Papanın Dondurma Salonu
0+
Papa's Scooperia
0+
Papa's Sushiria
0+
Sosisci Bush
0+
Penguen Garson
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Papa's Pastaria
0+
Penguen Garson 2
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa Sandviç Salonu
0+
Papa's Burgeria
0+
Virtual Families: Cook Off
0+
Papa's Wingeria
0+
Cooking Live
0+
Hotel Manager
12+
Papa Fırın
0+
Papa's Hot Doggeria
0+
Reklam
Cooking Mania
0+
Hamburger Cooking Mania
0+
Cooking Frenzy
0+
Paradise Island 2
12+
Open Restaurant
0+
The Smurfs: Cooking
0+
Hotel Tycoon Empire
0+
Max Mixed Cuisine
6+

Yeni Restoran ve Otel Oyunları

Emily's Home Sweet Home
0+
Burger Mania
0+
My Perfect Restaurant
0+
Cake Maker Shop
0+
Pocket Tower
12+
Cook And Decorate
0+
Yummy Toast
0+
Shopping Mall Tycoon
0+
Dream Chefs
0+
Unicorns Donuteria
0+
Reklam

Restoran Oyunları ve Otel Oyunları - Zamanlama ve organizasyon becerileriyle kazanın!

Restoran ve Otel Oyunları kategorisinde, çok çeşitli oyun senaryolarında kendinizi bir otel veya restoran müdürü veya çalışkan bir garson olarak kanıtlayabilirsiniz. Çoğunlukla sınırlı zamanınızı olabildiğince verimli kullanmak ve tüm kaynakları verimli kullanmakla ilgilidir. Ünlü Penguen Garson'da veya kendi atıştırmalık barlarınızı yönetebileceğiniz popüler Cooking Fast oyunlarında olduğu gibi. Ayrıca bu kategoride her zaman popüler olan garson oyunlarını da bulacaksınız. Misafirlerinize hizmet edin ve yiyecek ve içeceklerini zamanında aldıklarından emin olun.

Oyunlar için sadece zaman yönetimi değil, aynı zamanda çoklu görev ve doğru strateji de önemlidir. Genellikle aynı anda başka şeyler yaparken bir şeyleri önceden planlamanız gerekecektir. Zamanlama ve organizasyon becerileri, herhangi bir simülasyonda bir restoran, snack bar veya oteli başarılı bir şekilde yönetmenin anahtarıdır.

Bunun bir örneği Cooking Scene oyunudur. Oyunda amaç, müşterileri ihmal etmeden görevleri olabildiğince çabuk tamamlamaktır. Sulu burgerler kızartırsınız ve sadece müşterilerin siparişlerini almakla kalmaz, aynı zamanda burgerleri tam olarak müşterinin istediği gibi hazırlamanız gerekir. Ne kadar çok sipariş alırsanız, işiniz o kadar zorlaşır, ancak işletmeniz de o kadar çok para kazanır.

KralOyun'da restoran yönetimi ve yemek hazırlama etrafında dönen çok yönlü temalar var. İster restoran, otel, lokanta, kafe veya bar olsun, bir restoran yöneticisi olarak becerilerinizi geliştirin ve her durumda doğru stratejiyi bulun. Mutfak ve yemek odasının sorunsuz çalışmasını sağlayabilir misiniz? Mutfak ekibi için her zaman yeterli malzeme olduğundan emin olun ve servis personelinize liderlik edin. Her oyunda, her tıklamada sizi ve müşterilerinizi yeni bir macera bekliyor! Pizzayı sallayın ve babamız Papa ve Emily gibi olun.

Bunlar oynamanız gereken Restoran ve Otel Oyunları

Gerçek restoran yöneticileri için oyunlar - başarı için tıklayın

KralOyun'da becerilerinizi kanıtlayın! İster bir barda hamburger çeviriyor olun, ister bir restoranın fırınında veya mutfağında pizza hazırlıyor ya da lüks bir kafede müşterilerinizin dudaklarını okuyor olun; sizi test edecek çok sayıda oyun çeşidi var. Bize katılın ve topluluğumuzdaki diğer organizasyon sanatçılarıyla tanışın. Bazı oyunlarda yüksek skor fonksiyonu da bulunmaktadır - böylece diğer oyuncularla doğrudan rekabet edebilir ve birincilik için oynayabilirsiniz.

Gastronominin zorlu dünyasını şimdi keşfedin ve KralOyun'da ücretsiz Restoran ve Otel Oyunları oynayın!