Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

The Smurfs: Cooking

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
My Pocket Blacksmith
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Donuteria
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. The Smurfs: Cooking

The Smurfs: Cooking - Tüm Şirinevler için yemek pişirin!

The Smurfs: Cooking, büyük bir Şirin Festivali sırasında yemek kamyonundan lezzetli yiyecekler ve içecekler servis edebileceğiniz eğlenceli bir yemek pişirme oyunudur!

Şirinler, bol bol kek, çörek ve pastanın olacağı Şirinfestastik bir festival planlıyor! İkramlar ayrıca krema veya reçel ile süslenecektir. Bunlara çay veya meyve suyu ve çok daha fazlası eşlik edecektir. Tabii ki, aşçı şirin Torti sorumludur. Ve elleri dolu, çünkü Şirinler'in emirlerini almak ve isteklerini olabildiğince çabuk yerine getirmek zorunda. Torti ile birlikte standınızdaki Şirinler'e tam olarak istedikleri yemekleri ve içecekleri sunun ve siparişleri mümkün olan en iyi sırayla hazırlayıp servis edin.

Şirinler'in dilekleri konuşma balonlarında gösterilir. Orada her bir dileği yerine getirmek için ne kadar zamanınız olduğunu da görebilirsiniz. Her seviyeden önce kaç yemek pişirmeniz gerektiğini veya seviyeyi başarıyla tamamlamak için kaç tane şirin meyvesi almanız gerektiğini görebilirsiniz.

Seviye başarınıza bağlı olarak şirin meyveleri ile ödeme alacaksınız. Gıda kamyonunuzu geliştirmek için bunları Handy Smurf'ün atölyesine yatırabilirsiniz. Örneğin, atıştırmalık barını daha hızlı pişirecek şekilde yükseltin veya daha fazla tabağınız olsun. Bazı geliştirmeler yalnızca belirli bir seviyeye ulaştığınızda açılabilir.

Şirinler ile daha eğlenceli çocuk oyunları

The Smurfs: Cooking'i sevdiyseniz, neden The Smurfs: Skate Rush ve The Smurfs: Village Cleaning oyunlarını da oynamıyorsunuz?

Bu parti büyük bir başarı olacak! Küçük mavi yaratıklarla birlikte yemek pişirin ve The Smurfs: Cooking oyununu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

The Smurfs: Cooking

The Smurfs: Cooking

Üye Yorumları