The Smurfs: Skate Rush

6 yıldan itibaren onaylandı
73%
36   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

The Smurfs: Skate Rush - kaykay üzerinde kaçış!

The Smurfs: Skate Rush, Şirinler ile birlikte kötü büyücü Gargamel ve kedisinden kaçabileceğiniz heyecan verici bir Sonsuz Koşu oyunudur.

Gargamel Şirin köyüne saldırıyor ve turuncu kedisi Azrail Şirinleri kovalıyor! Artık bir kaykay kapıp kediden olabildiğince hızlı ve uzağa kaçmaktan başka çareleri yoktur. Bir sonraki seviyeye giden sihirli portalı bulun. Siz ve Patenci Şirinleriniz yol boyunca her türlü engelle karşılaşacaksınız. Size doğru gelen küçük arabalardaki kasalardan veya Şirinlerden kaçının veya yüksek platformlara atlayın. Kaçışınız sırasında, daha sonra kaykayınızı modifiye etmek için kullanabileceğiniz meyveleri toplayabilirsiniz. Zamanla Şirin Baba, Hefty veya Şirine gibi diğer Şirin sürücülerin kilidini de açabilirsiniz. Görevler için koşulları yerine getirme şansını kullanın ve karşılığında çilek gibi ödüller kazanın.

Kontrol: fare, ok tuşları veya parmak ile.

Daha heyecanlı Şirin oyunları

The Smurfs: Skate Rush'ı sevdiyseniz, neden The Smurfs: Village Cleaning veya The Smurfs: Ocean Clean Up oyunlarını da oynamıyorsunuz?

Şirinler Azrail'den kaçabilecek mi? Şimdi en iyi hünerlerinizi gösterin ve The Smurfs: Skate Rush'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
The Smurfs: Skate Rush

The Smurfs: Skate Rush

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
24.|10.|2022
Üretici:

x