Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

The Smurfs: Skate Rush

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Fruit Ninja
6+
Lawn Mower
0+
Rising Squares
0+
Cowboy Swing
6+
Cyber Surfer Skateboard
12+
Slime Road
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. The Smurfs: Skate Rush

The Smurfs: Skate Rush - kaykay üzerinde kaçış!

The Smurfs: Skate Rush, Şirinler ile birlikte kötü büyücü Gargamel ve kedisinden kaçabileceğiniz heyecan verici bir Sonsuz Koşu oyunudur.

Gargamel Şirin köyüne saldırıyor ve turuncu kedisi Azrail Şirinleri kovalıyor! Artık bir kaykay kapıp kediden olabildiğince hızlı ve uzağa kaçmaktan başka çareleri yoktur. Bir sonraki seviyeye giden sihirli portalı bulun. Siz ve Patenci Şirinleriniz yol boyunca her türlü engelle karşılaşacaksınız. Size doğru gelen küçük arabalardaki kasalardan veya Şirinlerden kaçının veya yüksek platformlara atlayın. Kaçışınız sırasında, daha sonra kaykayınızı modifiye etmek için kullanabileceğiniz meyveleri toplayabilirsiniz. Zamanla Şirin Baba, Hefty veya Şirine gibi diğer Şirin sürücülerin kilidini de açabilirsiniz. Görevler için koşulları yerine getirme şansını kullanın ve karşılığında çilek gibi ödüller kazanın.

Kontrol: fare, ok tuşları veya parmak ile.

Daha heyecanlı Şirin oyunları

The Smurfs: Skate Rush'ı sevdiyseniz, neden The Smurfs: Village Cleaning veya The Smurfs: Ocean Clean Up oyunlarını da oynamıyorsunuz?

Şirinler Azrail'den kaçabilecek mi? Şimdi en iyi hünerlerinizi gösterin ve The Smurfs: Skate Rush'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

The Smurfs: Skate Rush

The Smurfs: Skate Rush

Üye Yorumları