The Smurfs Ocean Cleanup

Tüm yaş grupları için onaylandı
79%
142   x  oylandı4.024x  oynandı
Reklam

The Smurfs Ocean Cleanup - denizdeki çöpleri avlayın!    

The Smurfs Ocean Cleanup, denizden bir sürü çöp çıkarabileceğiniz ve balıkları kirlilikten kurtarabileceğiniz harika bir çocuk oyunudur!    

Kötü büyücü Gargamel, Şirinler'e ve onların hayvan arkadaşlarına zarar vermek için yeni bir kötü eylemle ortaya çıktı: denize çöp atıyor, çok sayıda sualtı hayvanı ve bitkisinin yaşam alanını kirletiyor. Şirin'inizin bir olta atmasına ve çöpleri sudan çıkarmasına izin vererek, bununla kaçmasına ve çöpleri sayısız seviyede temizlemesine izin vermeyin. Olta kancasını en iyi şekilde atmak için yeşil olduğunda balık tutma göstergesine tıklayın. Mümkün olduğu kadar çok çöp toplamak için oltayı fare ile ileri geri kaydırın veya hareket ettirin.    

Farklı şeyler size farklı miktarlarda jeton kazandıracak ve daha sonra çubuğunuzun yükseltmelerine yatırım yapabilirsiniz. Aşağıda, iki özelliğini seviyelendirebilirsiniz: metre cinsinden ulaştığı derinlik ve sudan çıkarabileceği çöp miktarı.    

Seviye hedeflerine hızla ulaşın ve habitatı temiz tutun!    

Ek ipucu: Hazine koleksiyonunuza eklemek için imrenilen hazinelere de dikkat edin ve teknenize Şirinler, Şirinler, Gargamel veya Puss Azrael çıkartmaları yapıştırın.    

Haydi, çevre için iyi bir şeyler yapalım! Şirinler ile bu yeni balık tutma oyununu kaçırmayın ve Kraloyun'te The Smurfs: Ocean Cleanup'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
The Smurfs Ocean Cleanup

The Smurfs Ocean Cleanup

Oynanma sayısı:
4.024
Yayın tarihi:
29.|10.|2021
Üretici:

x