Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Aquapark Balls Party

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Aquapark Balls Party

Aquapark Balls Party - su kaydırağında yarış eğlencesi!

Aquapark Balls Party, mümkün olduğunca çok topla bitiş çizgisine ulaşan ilk kişi olmanız gereken hızlı tempolu bir beceri oyunudur.

Tıpkı klasik "Aquapark.io" oyununda olduğu gibi, oyunun bu versiyonunda da devasa bir su kaydırağından aşağıya doğru yarışıyorsunuz, tek fark burada bir grup topu kontrol ediyorsunuz ve yolunuzun üzerinde toplarınızın sayısını artırabilecek veya azaltabilecek kapılar var. Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanarak topları kaydıraktan aşağı inerken ustalıkla sağa sola hareket ettirin.

Tek oyunculu modda amacınız, toplarınızla bilgisayar kontrolündeki rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bu göründüğü kadar kolay değil, çünkü keskin dönüşlerde ve baş döndürücü döngülerde birkaç top hızla kaydıraktan uçacak. Ancak endişelenmeyin - pistteki yeşil bir matematik kapısını geçerek grubunuzu yeniden doldurmanız yeterlidir. Kapıdaki sayı size kaç top ekleneceğini söyler. Bununla birlikte, kırmızı hedeflerden kaçının, grubunuzdaki karşılık gelen sayıda topu kaldırırlar! Ayrıca, hızlı bir şekilde hız kazanmak ve rakibinizin toplarını geçmek için pistteki hız artırıcıları kullanın.

Gerçek rakiplere karşı oynamayı tercih ediyorsanız, Aquapark Balls Party'de iki oyunculu modda heyecan verici yarışlarda arkadaşlarınızla da rekabet edebilirsiniz. Kim yaz şampiyonu olacak ve kim kaydıraktan uçup yüzmeye gidecek?

Gözüpeklere bir ipucu: Kestirmeden gitmek için toplarınızla pistten havalanabilir ve daha aşağıdaki bir noktaya tekrar güvenli bir şekilde inmeye çalışabilirsiniz. Ancak yanlış değerlendirirseniz, oyun biter!

Yüzme havuzlarında daha fazla yarış eğlencesi

Aquapark Balls Party'yi sevdiyseniz, neden bir motosiklet üzerindeki becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz ve Moto X3M Pool Party oynamıyorsunuz!

Bitiş çizgisini ilk geçen siz olun ve havuzda şampiyon olun! KralOyun'da Aquapark Balls Party oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Aquapark Balls Party

Aquapark Balls Party

Üye Yorumları