Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Emily's Hotel Solitaire

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Emily's Hotel Solitaire
0+
Solitaire Story Tripeaks 4
0+
Solitaire Farm: Seasons 2
0+
Freecell Solitaire Blue
0+
Solitaire 15in1 Collection
0+
Spider Solitaire Blue
0+
Mr. Bean Solitaire Adventures
0+
Solitaire Story Tripeaks 3
0+
Solitaire Farm: Seasons
0+
Solitaire TriPeaks Harvest
0+
Solitaire Social
0+
Moorhuhn Solitaire
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Solitaire
  4. Emily's Hotel Solitaire

Emily's Hotel Solitaire - Rüya gibi bir otel inşa edin!

Emily's Hotel Solitaire, tropik bir adada kendi otelinizi inşa etmek için kartları temizlemeniz gereken yazlık bir solitaire oyunudur.

Emily'nin büyükbabası Douglas'ın hayat boyu bir hayali vardı: cennet gibi bir sahilde lüks bir otel. Şimdi torunu bu hayali gerçekleştirmek istiyor ve yardımınıza ihtiyacı var! Her seviyede oyun alanındaki tüm kartları kaldırın, ödül olarak altın paraları toplayın ve tatil köyünü yavaş yavaş inşa edin.

Nasıl oynanır

Yalnızca değeri ıskarta destesindeki kartın değerinden bir yüksek veya düşük olan kartları çıkarabilirsiniz. Artık bir dizi oluşturamıyorsanız, yeni bir kart çekmelisiniz. Stratejik oynayın ve bonus kartların kilidini açmak için mümkün olduğunca uzun süre aynı renkte kart dizileri oluşturun.

Her turun sonunda ödül olarak bir yıldız ve altın para alacaksınız. Joker satın almak veya son hamlenizi sıfırlamak için paraları kullanın. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, oyun başlamadan önce donatabileceğiniz güçlü güçlendiriciler de mevcuttur.

Birinci sınıf bir otel inşa edin

Kazandığınız yıldızları lüks bir otel inşa etmek ve tesisi güzelleştirmek için kullanın: temelleri atın, bahçeyi dikin ve harika bir sahil şeridine yatırım yapın. Yeni tatil bölgeleri geliştirin ve kendi otel zincirinizi kurun!

Solitaire hayranları için daha fazla kart oyunu

Emily's Hotel Solitaire'i sevdiyseniz, Solitaire Farm: Seasons 2'de kır hayatının tadını çıkarmaya ve bir çiftliğe yardım etmeye ya da Emily's New Beginning: Valentine's Edition'da Emily ile daha fazla macera yaşamaya ne dersiniz!

Kartları akıllıca tahtadan kaldırın ve Emily ile birlikte lüks bir otel inşa edin! Emily's Hotel Solitaire oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Emily's Hotel Solitaire

Emily's Hotel Solitaire