Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

CityMix Solitaire

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

CityMix Solitaire
0+
Solitaire Crime Stories
12+
Emily's Hotel Solitaire
0+
Solitaire Story Tripeaks 4
0+
Solitaire Farm: Seasons 2
0+
Freecell Solitaire Blue
0+
Solitaire 15in1 Collection
0+
Spider Solitaire Blue
0+
Mr. Bean Solitaire Adventures
0+
Solitaire Story Tripeaks 3
0+
Solitaire Farm: Seasons
0+
Solitaire TriPeaks Harvest
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Solitaire
  4. CityMix Solitaire

CityMix Solitaire - Vicky'nin ada macerası!

CityMix Solitaire'de dünya gezgini Vicky ve sevimli rakunu ile heyecan verici bir Solitaire TriPeaks macerası yaşayın! Bu kart oyunundaki göreviniz oyun alanındaki tüm kartları kaldırmak ve altın yıldızları toplamaktır. Bunları hikayeyi ilerletmek ve oyundaki görevleri tamamlamak için kullanın.

Büyükanne ile tatil

Uzun bir aradan sonra Vicky, cennet gibi bir adadaki küçük bir kasabada yaşayan büyükannesini ziyaret eder. Ancak oraya vardığında onu ve evcil rakununu çok fazla iş beklemektedir. Bir kasırga adayı harap etmiştir ve Vicky'nin büyükannesinin mülkünü yeniden inşa etmek için yardıma ihtiyacı vardır. Vicky ayrıca sizin öğrenmenizi bekleyen gizemli bir sırrı da keşfeder!

Nasıl oynanır

Oyun prensibini orijinal “CityMix Solitaire TriPeaks” uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyun alanındaki solitaire kartlarına dokunarak veya tıklayarak onları ıskarta yığınına yerleştirin. Yalnızca değeri ıskarta yığınındaki kartın değerinden bir yüksek veya düşük olan kartları çıkarabilirsiniz. Artık bir kartı atamıyorsanız, çekiliş destesinden yeni bir kart açmalısınız. Bonus kartlar almak için mümkün olduğunca uzun bir sıra oluşturun.

Şehri yeniden inşa edin

Seviyeleri başarıyla tamamlamak size adadaki çeşitli görevleri tamamlamak ve hikayeye devam etmek için kullanabileceğiniz altın paralar ve yıldızlar kazandırır. Büyükannenin evini ve komşularını yenileyin, adayı keşfedin ve CityMix Solitaire'de sizi bekleyen birçok sırrı ortaya çıkarın.

Paraları güçlendiriciler satın almak için kullanın ve takılırsanız zorlu seviyelerden önce onları donatın. Alternatif olarak, son hamlenizi geri almak veya bir joker kartı elde etmek için oyundaki iki güçlendirici için güçlendiriciler de satın alabilirsiniz.

Sürükleyici hikayelere sahip daha fazla kart oyunu

CityMix Solitaire'i sevdiyseniz, neden genç bir gazetecinin heyecan verici bir suç vakasını çözmesine yardım edip Solitaire Crime Stories oynamıyorsunuz?

Kartları oyun alanından kaldırın ve Vicky ve küçük rakunu ile heyecan verici bir solitaire macerası yaşayın! CityMix Solitaire'i şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

CityMix Solitaire

CityMix Solitaire
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat