Solitaire Farm: Seasons 2

Tüm yaş grupları için onaylandı
1   x Likes1x Dislikes

Solitaire Farm: Seasons 2 - Çiftliğinizde yeni kart eğlencesi!

Solitaire Farm: Seasons 2, 3000'den fazla seviye boyunca kendi çiftliğinizi yönetmenizi sağlayan popüler kart oyununun ikinci bölümüdür!

Solitaire Farm: Seasons 2'de çiftliğinizde sizi öncekinden çok daha fazla seviye bekliyor! 3000'den fazla seviyede yolunuzu bildiğinizi kanıtlayabilir ve kartları temizleyebilirsiniz. Çekiliş yığınının önündeki karttan bir değer yüksek veya düşük olan bir karta tıklayarak masadaki tüm kartları temizleyin. Eğer hiçbir kart uygun değilse, çekiliş yığınını kullanabilirsiniz. Çekme yığını da tükenirse, yeni kartlar satın alabilir veya seviyeye baştan başlayabilirsiniz.

İlerleyen seviyelerde, giderek zorlaşan seviyeleri çözmenize yardımcı olabilecek bonusların kilidini açabilirsiniz. Tüm kartları temizlemek ve çiftliğinizi büyütmek için lezzetli mahsuller kullanın!

Daha fazla kart oyunu ve çiftlik oyunu kombinasyonu

Eğer Solitaire Farm: Seasons 2'yi beğendiyseniz, Solitaire Farm'ın ilk bölümünü oynamaktan çekinmeyin: Seasons'ı oynamaktan çekinmeyin.

Şimdi tekrar kır hayatının en iyisinin tadını çıkarın ve Solitaire Farm oynayın: Seasons 2'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Solitaire Farm: Seasons 2

Solitaire Farm: Seasons 2

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
05.|05.|2023
Üretici:

x