KralOyun yaş değerlendirmesi

Oyunların üzerindeki sayıları veya bilgi metinlerini mutlaka fark etmişsinizdir. Bu numaralar, Alman Gençleri Koruma Yasası (JuSchG §14a) uyarınca onaylı bir kuruluş tarafından gerçekleştirilen resmi bir yaş derecelendirmesini temsil eder.

Lütfen etiketlemenin yalnızca oyun içeriğine atıfta bulunduğunu ve oyundaki reklam gibi diğer şeylere atıfta bulunmadığını unutmayın. Ayrıca yaş derecelendirmesinin eğitsel veya niteliksel bir tavsiye olmadığını lütfen unutmayın. Sadece oyun içeriğinin gençlerin korunması açısından ilgili yaş grupları için güvenli olduğunu gösterir.

0+: Tüm yaş grupları için onaylandı

Bu oyunlar çocuklar için güvenlidir.

6+: 6 yıldan itibaren onaylandı

Bu oyunlar genellikle biraz daha zorlayıcı veya heyecan vericidir ve örneğin çok soyut veya sembolik rakipler, çatışma sahneleri veya oyun bitirme sahneleri içerebilir.

12+: 12 yıldan itibaren onaylandı

Bu oyunlar daha gerçekçi olabilir ve oyuncuya daha yüksek düzeyde zorluk sunabilir. Bununla birlikte, örneğin dövüşler sırasında aksiyondan uzaklaşmak için yeterli alan sunarlar. Örneğin moda oyunları, açık kıyafetler şeklinde ima edilen cinsel içerik içerebilir. Kullanıcı etkileşiminin gerçekleştiği yerlerde, bu etkileşim ya denetlenir ya da yalnızca sınırlı veya filtrelenmiş bir ölçüde mümkündür (oyun içi sohbetler, mesajlar, liderlik tabloları).

16+: 16 yıldan itibaren onaylandı

Bu oyunlar, örneğin bir hikaye veya çok oyunculu rekabet bağlamında şiddet eylemleri içerebilir. Bununla birlikte, zararlı mesajlar veya rol modelleri dahil edilmez ve oyundaki eylemden uzaklaşmak hala mümkündür. Örneğin moda oyunlarında, cinsel içerik açık kıyafetler şeklinde dahil edilebilir. Kullanıcı etkileşiminin gerçekleştiği yerlerde, bunlar düzenlenmemiş ve filtrelenmemiş olabilir (oyun içi sohbetler, mesajlar, liderlik tabloları).

Reşit olmayanlar için derecelendirilmeyecek olan 18+ oyunlar ve kan veya açık şiddet içeren oyunlar genellikle KralOyun'da sunulmaz.

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen info@kibagames.com adresinden e-posta yoluyla destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.