Reklam ve Oyun İşbirliği

İdeal olarak, bir ortaklık her zaman ilgili tüm taraflar için fayda sağlar. Bu, ekonomik bir ortaklıktan - başka bir deyişle, bir işbirliğinden - farklı değil. Bu nedenle, Kraloyun.com portalı ile Ströer Media Brands GmbH, güçlü ortaklarla verimli işbirliği üzerine inşa ediyor. Tabii ki, odak karşılıklı yarar üzerindedir. Halihazırda çok sayıda ilginç işbirliği ortağına bakabiliriz, ancak elbette bu bağlamda bağlantılarımızı genişletmek için çaba göstermeye devam ediyoruz.

Kraloyun.com ile bir işbirliği nasıl olabilir?

Sağlayıcıya ve oyun türüne bağlı olarak, aşağıdaki varyantların geçmişte basit ve etkili olduğu kanıtlanmıştır:

Reklam

Reklam sağlayıcılar için bilgi

Çevrimiçi oyunlar

Portalımızın amiral gemisi, aile dostu çevrimiçi oyunlardır. Burada, özel ortaklar düzenli olarak yüksek kaliteli oyunlarla bizi destekliyor. İlgili ortak, logomuzun oyuna entegre edildiği ortak markalaşma yoluyla güçlü Kraloyun markasından yararlanabilir. Ayrıca bir oyun hızlı bir şekilde yayınlanır ve en az iki gün boyunca ana sayfamızda gösterilir.

Tarayıcı oyunları

Bu alanda zaten büyük sağlayıcılarla işbirliği yapıyoruz.
Tarayıcı oyunları her zaman sağlayıcının kendisi tarafından işletilir. Buna istinaden oyunun linki Kraloyun.com'a eklenebilir. Söz konusu kullanıcının portalımız aracılığıyla oluşturulduğu bir bağlı kuruluş kimliği aracılığıyla belirlenebilir. Burada bir oyuncunun, örneğin eşyaların satın alınması yoluyla elde ettiği gelirler için bir gelir paylaşımı modeli kullanılır.
Ströer Media Brands GmbH, ortaklarımızla işbirliğini mümkün olduğunca basit ve etkili hale getirmek için her zaman çaba göstermektedir. Sabit bir irtibat kişisi ve kısa iletişim kanalları, hızlı uygulama ve hızlı bir şekilde görünür başarı sağlar.

Daha detaylı bilgi için games@spielaffe.de veya sales@stroeermediabrands.de adresi altında her zaman yanınızdayız.

Kraloyun.com Ekibi