Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Spor
  3. Golf

Golf Oyunları

Minigolf Clash
0+
Shaun The Sheep: Baahmy Golf
0+
Billiard Golf
0+
Minigolf Tour
0+
Golf
0+
Mini Golf Adventure
0+
Is It Golf
0+
Just Golf
0+
Fabby Golf
0+
Minigolf Dünyası
0+
Golf Master
0+
Taş Devri Aşkı: Golf
0+
Rolling The Ball
0+
Neon Golf
0+
Where's My Golf?
0+
Minigolf Master
0+
Cave Golf
0+
Funny Golf
0+
Mini Golf Elmas Ormanı
0+
Mini Golf Bahçesi
0+
Mini Golf Tatili
0+
Reklam

Doğrudan tarayıcınızda ücretsiz Golf Oyunları ve Mini Golf Oynayın!

KralOyun'da çeşitli golf oyunları ve mini golf oynayabilir ve sürüş kullanımında çok şey öğrenebilirsiniz. Profesyonel bir golfçü olun ve gelecekte her kupayı kazanın! Bizimle bir caddy'ye, golf ekipmanına veya pahalı bir golf kulübü üyeliğine ihtiyacınız yok. Doğrudan ve çevrimiçi olarak bilgisayarınızda ve sadece bir fare ile veya akıllı telefonunuzda parmaklarınızla oynarsınız.

Size tarayıcı için en iyi golf oyunlarını sunuyoruz ve mini golf arkadaşları da kendileri için doğru oyunu bulacaklar. Sonuçta, her şey topu deliğe sokmanın eğlencesi ile ilgili! Ve Is It Golf'te birçok sıra dışı nesneye bile vurabilirsiniz!

Eğlence faktörlü golf simülasyonları

Popüler eğlence türü minigolf hayranları da burada paralarının karşılığını alacaklar. Mantıksal olarak, mini golf sahası her türlü teknik araçla doludur. En iyi mini golf oyunlarımızdan biri Shaun the Sheep: Baahmy Golf, çiftlikte birbirine bağlı büyük bir parkurda bitiş çizgisine doğru ilerlemeniz ve delik açmanız gerekiyor.

Eğlenceli golf simülasyonlarını daha çok seviyorsanız, Minigolf World tam size göre bir oyun. Oyundaki başarınız kararlarınıza ve becerinize bağlıdır. Bu nedenle, doğru sopayı ve diğer ekipmanları seçmeniz, rüzgarı ve zemini dikkate almanız ve topa doğru atış gücüyle vurmanız ve yeşile göndermeniz gerekecek. Turda kupadan kupaya mücadele edin ve şampiyon olun. Hoş 2D grafikler ve ustaca basit fare kontrolü ile nasıl ikna edileceğini bilen oldukça karmaşık bir oyun.

Herkesin bir kez oynaması gereken golf ve minyatür golf oyunları

Cep telefonlarında ve bilgisayarlarda golf sporu

Akıllı telefonlar ve tabletler oyun hayranları arasında giderek daha popüler hale geliyor. KralOyun'da size hem mobil hem de klasik PC'de harika bir golf eğlencesi sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Özellikle HTML5 golf oyunlarımız Mini Golf Bahçesi ve Mini Golf Elmas Ormanı, bilgisayarınızda olduğu kadar mobil cihazlarda da oynanabilir. Çeşitlilik ve çocuk dostu olmak bizim için çok önemlidir ve bu nedenle burada zaman zaman sıra dışı golf oyunları bulacaksınız. Burada özellikle Is It Golf'ü tavsiye etmek isteriz.

Öyleyse yeşil alana çıkın, sopayı elinize alın ve Tiger Woods gibi KralOyun'da en iyi golf oyunlarını ve mini golf oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat