Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Çocuk

Çocuk Oyunları

Yeni Çocuk Oyunları

Bubbly Lab
0+
Zoo Collapse
0+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Horse Champs
0+
Cute Coloring Games
0+
Solitaire Match
0+
Save The Piggies
0+
Royal Jigsaw
0+
Paint It
0+
Dress Up The Pony 2
0+
Reklam

Her yaş için ücretsiz çocuk oyunları oynayın ve çok eğlenin!

KralOyun, çevrimiçi en iyi ücretsiz çocuk oyunlarının bulunduğu sitedir. Burada her yaştan, her zevke uygun ve Frozen'dan Prenses Elsa'dan Arabalar'dan Şimşek McQueen'e kadar popüler markaların çocuk oyunlarını bulabilirsiniz. Çocuklar harika boyama ve şekillendirme oyunlarında stres atabilir ve yaratıcılıklarını serbest bırakabilirler. KibaGames'te çocuklar Narnia'nın fantastik dünyasına dalabilir, korsanlarla yedi denizi fethedebilir veya en sevdikleri pop yıldızlarının giyinmesine yardımcı olabilirler. Ücretsiz çocuk oyunlarımızda Harry Potter'ın yanı sıra Superman veya Çakmaktaşlar da bulunabilir.

Atlar, maymunlar, köpekler - hayvan dostlarla eğlence

Farklı türlerden çocuk oyunları uzun süreli eğlence ve hatta bazen öğrenme etkisi sağlar.

Bayrakları Bul veya Arty Mouse: Learn ABC çocuklar için öğrenme oyunları kategorisine girer, burada harfler eğlenceli bir şekilde öğrenilebilir veya ülke bayrakları tanınabilir.

Aritmetik ve sayıların kullanımı da öğrenilmelidir, örneğin paint-by-numbers, 2048 veya resim aritmetiği ile. Tekliflerimiz, her çocuk için uygun olan gizli nesne resimleri veya diğer öğrenme oyunları ile desteklenmektedir. (Ve ayrıca kafalarını eğitmek isteyen ebeveynler için). KibaGames'te ayrıca misket, Sudoku veya Mahjong gibi klasik oyunların çocuk dostu versiyonlarını bulacaksınız ve modaya uygun Pixel Art oyunlarında sanal kalemle elinizi deneyebilir ve güzel resimleri renklerle doldurabilirsiniz. Piksel Sayı Boyama'i deneyin!

Yemek pişirmenin de öğrenilmesi gerekiyor ve kim bilir, belki de çocuklar için oyunlarımızdan birinde bir yemek kavgasına bile girebilirsiniz. Her durumda eğlenilecek çok şey var - neden denemiyorsunuz?

Çocuklar için ücretsiz ve her zaman çeşitli oyunlar

Çocuk oyunları, küçüklerin yetişkinlerin dünyasına şakacı bir şekilde katılmalarını sağlayan günlük yaşamdan çok çeşitli oyun ortamlarında mevcuttur.

Eğlenceli doktor oyunlarında çocuklar köpeklere ve kedilere dişçiye kadar eşlik eder, diğer başarılı çocuk oyunlarında kış için bir kızak ayarlar veya ev işlerine yardım ederler. Temizlik ve ortalığı toplamak en sevdiğiniz eğlenceler değilse, ortalığı toplama oyunlarımız size yanıldığınızı kanıtlayacak, çünkü burada sadece sanal olarak ortalığı topluyorsunuz.

KralOyun'teki en popüler çocuk oyunları arasında, ister çocuk ister ebeveyn olsun herkesin oynaması gereken "Slacking" serisi ve "Baby Hazel" serisi yer alıyor. Burada amaç, okul derslerinde eğlenceli bir şekilde ustalaşmak, tatil kampını dağıtmak veya Noel kutlamasını deneyimlemektir. Pou oyunları da her zaman popüler olan bir oyun serisidir ve bebek oyunlarıyla aynı seviyededir. En küçükler için bile uygun olan bu özel çocuk oyunlarını okul öncesi oyunlar kategorisinde bulacaksınız.

Kızlar ve erkekler için harika oyunlar, sadece herkes için!

At oyunlarımız özellikle kızların kalplerinin daha hızlı atmasını sağlar ve ahırda veya ormanda bir gezinti sırasında güzel deneyimlerle dolu uzun saatlere davet eder. Horse Family Simulator 3D'ye bir göz atın. Ya da yaratıcı bir boyama oyununa ne dersiniz? Mandala Coloring Book 2'de alanları farklı renklerle doldurun veya Bir Parçayı Sil'de istediğiniz nesneleri silin. Çocuklar için oyunlar çok yönlüdür.

Bu çocuk oyunları editörler tarafından önerilmektedir

  • Ateş ve Su binlerce kez oynanmıştır ve ateş çocuk, su kız ve klavyenizdeki bir ortakla birçok macera yaşayabileceğiniz işbirlikçi bir oyundur.
  • Berber Keyfi'da küçük bir kız için en güzel saç modellerini yaratabileceksiniz.
  • Unicorn Dress Up, popüler efsanevi yaratıkla bir resim galerisi oluşturabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

Her çocuk için bir oyun - boyama, el işi, tüm aile için eğlence!

Çeşitlilik KralOyun'da büyük yazılmıştır. Elbette çocuklar dinozorlarla keşif turuna çıkabilir, Star Wars oyunlarında Jedis ile maceraya atılabilir, köpek bakıcısı olarak çalışabilir veya Lily'nin düğününe yardım edebilir. Tüm aile için eğlence ve eğlence - KralOyun herkes için!

Peki, ne için bekliyorsunuz? Şimdi büyük KralOyun ailesinin bir parçası olun ve KralOyun'da ücretsiz ve kayıt olmadan en iyi çocuk oyunlarını oynayın!