Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı

Araba Yarışı Oyunları

Furious Racing 3D
6+
Racing Car
6+
Hill Climbing Mania
6+
Funny Mad Racing
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
Extreme Car Driving Simulator 3
6+
Speed Master
6+
Racing Go
12+
Traffic Run Online
6+
Nitro Speed
6+
Speed Demons Race
6+
Real City Driver
6+
Formula Rush
0+
Uphill Rush 12
6+
City Car Stunt 4
0+
Real Drift Multiplayer
12+
Drag Racing City
0+
Ace Car Racing
12+
Reklam
Traffic Jam 3D
12+
Lethal Race
6+
Rally Champion
0+
F1 Araba Yarışı
0+
Racing Horizon
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Extreme Blur Race
0+
Sokak Yarşı 3D
0+

Yeni Araba Yarışı Oyunları

Madness Driver Vertigo City
12+
Real Cargo Truck Simulator
0+
Offroad Masters Challenge
6+
Extreme Runway Racing
6+
Realistic City Parking
6+
Revolution Offroad
6+
Mega Ramp Car Stunts
6+
Drift Dudes
0+
SUV Snow Driving 3D
0+
Car City Adventure
0+
Reklam

Araba Yarışı Oyunları - Hızlı, çılgın ve sadece güçlü sinirler için!

Araba Yarışı Oyunları, adrenalin pompalamayı sevenler ve yüksek hızlardan korkmayanlar için mükemmeldir. Ücretsiz çevrimiçi araba yarışı oyunlarımızla sıcak lastikler üzerinde akla gelebilecek her türlü manzarada yarışabilir ve becerilerinizi sürekli geliştirebilirsiniz. Tüm araba yarışı oyunlarında kontroller basit ve öğrenmesi kolaydır.

Yönü belirlemek ve hızlanmak için ya ok tuşlarını kullanırsınız ya da oyun klasik WASD tuş kontrolü ile çalışır. Boşluk çubuğu çoğu durumda zıplamak için kullanılır, böylece cesur hareketlerden bile sorunsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu tuşlar akıllı telefon veya tablette de görüntülenir veya dokunarak ve kaydırarak oynayabilirsiniz.

Sanal yarış kariyerinize başlayın

Bazı oyunlarda güçlendiriciler toplayabilir, takımlar halinde veya tek oyuncu olarak belirli görevleri tamamlayabilir ve patron rakiplere karşı yarışabilirsiniz. Kapsamlı kariyer modlarında para kazanabilir, deneyim puanı kazanabilir ve istediğiniz aracı ayarlayabilirsiniz.

Canavar kamyonları ve tamamen çılgın kamyon yarışlarını seviyor musunuz? Yoksa klasik spor arabalarla onurlu yarışmaları mı tercih edersiniz? Tüm oyunlarda heyecan ve aksiyon garantilidir ve bir roller coaster sürüşünün heyecanını otoyolda hız yapmaya tercih edip etmediğinize karar verebilirsiniz. Ya da belki sevimli oyun ortamını daha çok seviyor ve bir masa rallisinin meydan okumasını kabul ediyor veya rakunları güvenli bir şekilde hedeflerine ulaştırıyorsunuz. İster yasadışı sokak yarışlarında ister sanal oturma odalarında uzaktan kumandalı mini arabalarla becerilerinizi kanıtlıyor olun, araba yarışı oyunlarımıza bağımlı olmamak için zorlanmanız gerekecek.

Bu Araba Yarışı Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Yarış tutkunuzu uyandırın ve aşağıdaki araba yarışı oyunlarını deneyin:

Kötü yarışmalar: En zorlu rakiplerinizi bulun!

Kimse sizi yenemiyorsa en yüksek skorun ne anlamı var? Çevrimiçi araba yarışı klasik bir rekabet alanıdır ve sadece en iyiler ve en hızlılar hayatta kalır. Siz de onlardan biri misiniz ve sürekli gelişmek mi istiyorsunuz? O zaman hemen şimdi KralOyun topluluğuna ücretsiz kaydolun, skorlarınızı kaydedin, en sevdiğiniz arabaları ayarlayın, en iyi skorlarınızı paylaşın ve bol bol zafer kazanın - Haydi!

Şimdi pole pozisyonundan başlayın ve KralOyun'da en iyi Araba Yarışı Oyunlarını ücretsiz oynayın!