Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Off Road Overdrive

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Off Road Overdrive
6+
Madness Driver Vertigo City
12+
Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Off Road Overdrive

Off Road Overdrive - Arazide yarış!

Off Road Overdrive, arabanızı tepelik pistlerde ustalıkla sürmeniz gereken 2D yandan kaydırmalı bir yarış oyunudur.

Popüler “Hill Climb Racing” uygulamasına benzer şekilde, oyunun bu versiyonunda spor arabanızı hareket ettirmek ve dengelemek için sadece iki pedal, gaz ve fren kullanıyorsunuz. “D” ve “A” tuşlarıyla kontrol edin veya oyundaki düğmelere dokunun.

İki oyun modunda bir off-road şampiyonu olun

Seviye modunda zamana karşı yarışın ve bitiş çizgisine mümkün olduğunca çabuk ulaşmaya çalışın. Her deneme için sadece yavaşça yenilenen enerjiye ihtiyacınız var, bu yüzden dikkatli sürün ve kaza yapmaktan kaçınmak için piste dikkat edin.

Eğer bir meydan okuma arıyorsanız, Challenge modunda sürüş becerilerinizi test edebilir ve bir rekor kırmak için mümkün olduğunca fazla mesafe kat etmeye çalışabilirsiniz. Oyun parası kazanın ve plaj, kırsal cennet, çöl veya gece senaryosu gibi farklı temaların kilidini açın.

Mücadele modunda seviyeleri başarıyla tamamlamak ve mesafeleri kat etmek size jipinizi geliştirmek ve okul otobüsü, itfaiye aracı veya canavar kamyon gibi yeni araçlar satın almak için garajda kullanabileceğiniz ödüller verir.

Motor, türbin, lastikler ve süspansiyon için yükseltmeler satın alın, arazi aracınızı yeni bir boya işi veya daha şık lastiklerle süsleyin ve ek sürücülerin kilidini açın.

Acemi sürücüler için ipuçları ve püf noktaları

  • Çevrenize dikkat edin ve körü körüne hız yapmayın: Dik yokuşları kaza yapmadan geçmek için frenleri ve gaz pedalını dönüşümlü olarak ustalıkla kullanmalısınız.
  • Gerekirse biraz geri çekilin, hızlı bir başlangıç yapın ve aksi takdirde kolayca takılıp kalabileceğiniz vadilerin üzerinden atlamak için rampaları kullanın.
  • Günlük görevleri tamamlayın, başarıları tamamlayın veya yardımcı ödüller ve ekstra para kazanmak için çarkıfeleği çevirin. Ayrıca mağazada her birkaç dakikada bir ücretsiz bir hazine sandığı elde edersiniz.
  • Para toplamak için meydan okuma modunu oynayın ve daha sonra daha iyi bir araba ile seviyelerde başarılı bir şekilde ustalaşmak için pisti eğitin.

Off-road profesyonelleri için daha fazla yarış oyunu

Off Road Overdrive'ı sevdiyseniz, neden Hill Climbing Mania'yı denemiyorsunuz ve engebeli arazide yolunuzu yönlendirmiyorsunuz?

Zorlu 2D yarış pistlerinde sürüş becerilerini kanıtla! Off Road Overdrive'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Off Road Overdrive

Off Road Overdrive