Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hill Climbing Mania

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Hill Climbing Mania

Hill Climbing Mania - Bir off-road şampiyonu olun!

Hill Climbing Mania, bitiş çizgisine ulaşmak için aracınızı engebeli 2D pistlerde ustaca yönlendirmeniz gereken zorlu bir yarış oyunudur.

Klasik "Hill Climb Racing" uygulamasına benzer şekilde, bu "Hill Climbing Online" oyun versiyonunda aracınızı gaz ve fren olmak üzere iki pedalla kontrol edersiniz. "A" ve "D" düğmelerini kullanın veya mobil cihazınızdaki ekrana dokunun.

Pastoral manzaralar arasında sürün ve engebeli off-road pistlerinde çarpmadan bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Aracınızı ustalıkla dengeleyin ve engebeli arazide yarışırken devrilmediğinizden emin olun.

Sürüş sırasında gözünüz aracınızın yakıt göstergesinde olsun ve deponuzu doldurmak için kırmızı yakıt kutularını zamanında toplayın. Mavi nitro güçlendiriciler size hız artışı sağlar.

Arabanızın motorunu, yol tutuşunu veya süspansiyonunu geliştirmek için yol boyunca para toplayın. Ya da süslü yeni arabalardan birini satın alabilir ve yarış pistlerinde nostaljik bir klasik araba veya renkli bir otobüsle dolaşabilirsiniz. Filmlerden ve TV'den en sevdiğiniz arabanın kilidini açın ve Batmobil'in veya "Geleceğe Dönüş" filmindeki DeLorean DMC-12'nin direksiyonuna geçin.

"Online Hill Climbing Game"de off-road becerilerinizi kanıtlayın, cesur akrobasi hareketleri yapın ve her seviyede üç yıldız toplayın!

Off-road profesyonelleri için daha fazla araba oyunu

Hill Climbing Mania'yı sevdiyseniz, Speed Demons Race'te dev canavar kamyonların kontrolünü ele alın ve 2D yarış yıldızı olun!

Kaza yapmadan tüm tepeleri aşın ve benzininiz bitmeden bitiş çizgisine ulaşın! Hill Climbing Mania oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hill Climbing Mania

Hill Climbing Mania

Üye Yorumları