Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Speed Demons Race

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Shape Shifting
0+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Draw Wheels
0+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Funny Mad Racing
12+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Cubefield
0+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Nitro Bikes Highway Race
12+
E30 Drift Simulator
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Speed Demons Race

Speed Demons Race - Havalı canavar kamyonların direksiyonuna geçin!

Speed Demons Race, canavar kamyonunuzla heyecan verici yarışlara katıldığınız ve gözüpek gösteriler yaptığınız aksiyon dolu bir 2D yarış oyunudur.

Hızlanmak ve fren yapmak için ok tuşlarını, "D" ve "A" tuşlarını veya oyundaki pedalları kullanın. Heyecan verici off-road yarışlarının heyecanını yaşayın ve 40 seviyede diğer canavar kamyonlara karşı yarışın. Pistte yarışın, rampaların üzerinden atlayın ve aracınızın her zaman tekerlekleri üzerine indiğinden emin olun, aksi takdirde seviye biter.

Boşluk çubuğuyla nitro takviyesini etkinleştirin ve rakiplerinizi geçmek ve kendinizi bitiş çizgisine fırlatmak için doğru zamanda kullanın. Ancak dikkatli olun: Takviyeyi tekrar kullanabilmeniz için önce oyun alanının sağ üst köşesindeki çubuğun şarj olması gerekir. Bu yüzden doğru zamanda kullanın ve zaferi garantileyin!

Pozisyonunuza bağlı olarak, bir yarıştan sonra para ödülü alacaksınız. Ayrıca pistte döngüler gibi cesur hareketler yaparak ekstra para kazanabilirsiniz. Ödülünüzü beş yeni canavar kamyonun kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Ya da elinizdeki arazi araçlarının motorlarını yükseltebilirsiniz. Ayrıca kaporta ve tekerlekler için farklı boya işleri de seçebilirsiniz. Şatafatlı, renkli veya havalı bir alev desenli olsun - yaratıcılığınızı serbest bırakın!

Büyük araba hayranları için daha fazla yarış oyunu

Speed Demons Race'i sevdiyseniz, neden Truck Climber'da kayalık yarış pistlerinde sürmeyesiniz?

Bitiş çizgisini ilk geçen siz olun ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak Speed Demons Race oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Speed Demons Race

Speed Demons Race

Üye Yorumları