Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Traffic Tour

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Traffic Tour

Traffic Tour - çok oyunculu yarışlarda yeni günlük etkinlikler kazanın!

Traffic Tour, çok oyunculu modda çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza veya rastgele rakiplere karşı yarışabileceğiniz ve günlük etkinliklere katılabileceğiniz sıcak bir yarış oyunudur.

Çeşitli bir oyun ortamında 100'den fazla görev içeren çok sayıda pist sizi bekliyor. Şehirde, akşam sokak ışıklarının altında, yağmurda veya çölde yarışın. Kazandığınız anahtarlarla Traffic Tour'daki ek efektlerin kilidini de açabilirsiniz.

WASD ile yönlendirin ve Shift ile nitro güçlendiriciyi ateşleyin. Sonsuz Mod'da yeni arabalar için inşaat planlarının kilidini açarak ve kazancınızı buraya yatırarak yeni yarış arabalarının ve yükseltmelerin kilidini açmaya devam edin. 40 araba sadece teknik olarak pimlenemez. Renkleri, boyaları ve jant kaplamaları da değiştirilebilir.

Dört oyun modunda ustalaşın

Traffic Tour'da dört oyun modunda oynayın: Kariyer, Yarış, Günlük Etkinlik ve Yol Madenciliği.

  • Kariyer modunda, farklı hedeflere sahip farklı seviyeler vardır. Kazanmak ve daha fazla para kazanmak için bunların tamamlanması gerekir.
  • "Yarış" rastgele rakiplere veya arkadaşlara karşı çevrimiçi bir oyun modudur. Burada, oynamadan önce ikisinin kilidini açmanız gereken üç farklı arena var. Yarışlara katılmak için para biriminizle bir oyun hissesi satın almanız gerekir.
  • Günlük etkinlik: Burada her seferinde değişebilen bir ödül için günde bir kez oynama şansınız var. Ne kadar iyi olduğunuza bağlı olarak, daha iyi ödüller de alırsınız. Burada rastgele rakiplere karşı oynarsınız. Hatta mesajlara gülen suratlarla veya metin tuğlalarıyla yanıt verebilirsiniz.
  • "Yol Madenciliği", becerilerinizi geliştirmeye devam etmek için Serbest Sürüş modunda, Sonsuz veya Zamanlı olarak sürebileceğiniz bir oyun modudur.

Hızlı spor arabalarla daha fazla ücretsiz araba oyunu

Traffic Tour beğendiyseniz, neden Uçuş Arabası Simülatörünü oynamıyorsunuz?

Benzin Kafalar not alın! Dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Traffic Tour oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Traffic Tour

Traffic Tour