Game Of Thrones: Winter Is Coming

12 yıldan itibaren onaylandı
17   x Likes7x Dislikes
Reklam

Game Of Thrones - Winter Is Coming - serinin resmi tarayıcı oyununu oynayın!

Game Of Thrones - Winter is Coming, ünlü fantezi serisine dayanan rol yapma unsurlarına sahip heyecan verici bir 3D strateji oyunudur.

Bu yeni tarayıcı oyununda sadece tanınmış HBO serisinin hayranları değil, paralarının karşılığını da alıyorlar. Diğer tüm sanal generaller de yeni görevler ve savaşlar sayesinde ejderhalar diyarındaki maceraların tadını uzun süre çıkaracaklar.

Öğreticiyi takip ederek efsanevi Westeros'ta kendi kalenizi inşa edin ve ordunuzu dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı savaşa yönlendirin. Jon Snow veya Daenerys gibi tanınmış Games Of Thrones karakterlerini oynayın ve birliklerinizi başarıya götürmek için ayrıntılı planlar tasarlayın. Winterfell, Casterly Rock ve King's Landing gibi tanınmış yerlerde tek oyuncu olarak veya bir ittifakın parçası olarak oynanabilir.

İpuçları ve püf noktaları - ejderhalar üretin ve diğer mini oyunları oynayın

Ancak oyunda başarıya giden sadece dövüş değil, diğer mini oyunlar ve kendi ejderhanı yetiştirme gibi görevler de rol oynuyor.
Daha fazla bonus kazanın, avantajlar elde etmek için elmasları kullanın ve kalenizi, karakterlerinizi geliştirin ve ordunuzu yükseltin.

Dünyanızı Ak Gezenlere karşı savunabilir misiniz? Hemen öğrenin ve Game Of Thrones - Winter Is Coming'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Game Of Thrones: Winter Is Coming

Game Of Thrones: Winter Is Coming

Originalname:
Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
17.|03.|2022
Üretici:

x