Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Magoia

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Goodgame Big Farm
12+
Goodgame Empire
12+
Klondike Bölgesi
6+
Kral Çiftlik
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. Tarayıcı Bazında
  4. Magoia

Magoia - kabilenin çağrısına uy!

Magoia, büyülü bir dünyayı keşfedebileceğiniz ve kendi kabilenizle ilgilenebileceğiniz yaratıcı bir tarayıcı oyunudur.

Sayısız uçan adaya hayran kalın ve bahçenizde kabilenizin beslenmesini sağlayabileceğiniz çeşitli bitkiler yetiştirin.

Güncelleme: 18.02. - 25.02. tarihleri arasında "Klan" etkinliği!

Klan etkinliğinde, klanınız ve başka bir klan Gölge ile karşı karşıya gelecek ve Gölge tarafından enfekte edilen iki arkadaşınızı kurtarmanız gerekecek! Bunu yapmak için, size değerli yün, ipek ve yapışkan getirecek olan küçük hayvanların size yardım etmesini sağlayın! Daha sonra bu eşyaları kullanarak arkadaşlarınızı parça parça ve seviye seviye gölgeden kurtarabilirsiniz. Bunu yedi gün içinde yapmayı başarırsanız, sizi çok özel ödüller bekliyor. Elemental ruhlar özellikle minnettar ve size ve klan üyelerinize birçok fayda sağlayacak ve seçilen bitkileri sonsuza dek hızlandıracak!

Güncelleme: Yeni "Mantar Dünyası" 21.09.23 tarihinde başlıyor!

Nihayet zamanı geldi, Mantar Dünyası başladı! Yüzlerce Magolu şimdiden yeni, heyecan verici hız dünyasında ve gezginlerin akışı hiç bitmiyor. Siz de şimdi kayıt olabilirsiniz! Bu dünyada Yıldız Dünyasına kıyasla kazanacak çok daha fazla şey var. Diğer şeylerin yanı sıra, benzersiz bir Magoia kupası, bir Mantar Dünyası mouse pad'i, bir Mantar Dünyası tişörtü, bir sertifika, avatarınız için bir tavşan ve çok daha fazlasını kazanabilirsiniz! 

Güncelleme 25.04.23: Magoia artık KralOyun'da mobil cihazlarda da oynanabilir!

Magoia dünyası huzurlu ve uyumlu görünse de, uğursuz bir güç her zaman tüm sakinleri korkutmaktadır. Bunu yakında fark edeceksiniz, çünkü ücretsiz tarayıcı oyununun hemen başında göreviniz kötü niyetli canavarları bahçeden çıkarmaktır. Bu baş belalarından sayısız kişi orada kendini evinde hissediyor. Tabii ki, bu olmaz! Kötü yaratıkları uzaklaştırmayı başarırsanız, ilk bitkilerinizi yetiştirmeye başlayabilirsiniz.

Ama neden bu kadar zahmete girelim ki? Oldukça basit: Bütün bir kabileyi beslemek zorundasınız. Onlara düzenli olarak sadece bitki değil, kabilenizin yaşamını iyileştirecek birçok ürün de tedarik edeceksiniz. Ancak kendi bahçenizde tek başınıza dolaşmak pek eğlenceli değildir. Tıpkı diğer çiftçilik oyunlarında olduğu gibi, oyuncu arkadaşlarınızla bir klana katılın ve yeni arkadaşlar edinin!

Magoia nasıl oynanır?

Dikmek için çeşitli büyülü bitkiler arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Bunları hasat ettikten sonra pazarda satabilir veya daha fazla işleyebilirsiniz.
  • Diğer şeylerin yanı sıra, her türlü şeyin üretimi için malzeme görevi görürler. Örneğin Magoia'da çeşitli tozlar, iksirler ve hatta eşyalar yapabilirsiniz.
  • Ve burada terk edilmiş ejderhaları da yetiştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Gördüğünüz gibi, Magoia size ustalaşmanız gereken bir dizi zorluk sunuyor. Ancak yine ve yeniden kötülük araya girecektir. Zaman zaman kabileniz karanlık bir güç tarafından tehdit edilir ve kabile şefi veya lideri olarak doğal olarak bunu önlemeye çalışırsınız. Her türlü farklı mücadelede, ne kadar yetenekli ve ilgili bir şef veya kabile lideri olduğunuzu gösteriyorsunuz.

Daha güzel tarayıcı oyunları

Magoia'yı seviyorsanız, neden Royal Story veya Charm Farm oynamıyorsunuz?

Kabilenizin çağrısına uyun ve Magoia'yı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Magoia

  • Oynanma sayısı: 29.051
  • Yayın tarihi: 10.|10.|2022
  • Publisher: Trollgames (1)
Magoia

Üye Yorumları