Skyrama

6 yıldan itibaren onaylandı
60%
31   x  oylandı37x  oynandı

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Reklam

Skyrama - kendi havaalanını yönet!    

Skyrama, kendi havalimanınızı yönetebileceğiniz havacılık hayranları için heyecan verici bir yönetim oyunudur.    

Skyrama'da hayalinizi gerçekleştirebilir ve gökyüzünün enginliğini fethedebilirsiniz! Kendi havalimanınızın yöneticisi olarak, büyük uçuş işine gireceksiniz ve yakında uçaklarınız dünyanın en büyük hava sahasını yönetecek. En azından bunu yapacak kararlılığa, zekaya ve cesarete sahipseniz, çünkü bir havaalanını yönetmek zor ve yorucu bir iştir, ama çok eğlencelidir!    

Meydan okumayı üstlenin, kendinizin ötesine geçin ve yüzlerce diğer oyuncuyla taktik ve fikir alışverişinde bulunun ve uçak dünyasında birlikte heyecan verici maceralar yaşayın. Boeing veya Airbus yerine Skyrama'da küçük Rama-XS-Express ve devasa jumbo jet Rama-M-Super-Turbo ile uçacaksınız.    

Skyrama nasıl oynanır?    

Skyrama klasik bir inşaat oyunudur, ancak gerçekten harika yeni bir ortam ve his getirir ve her oyuncuyu hızla büyüler.    

  • Yeni yolcuları çekmek ve memnun müşteriler sağlamak için tekrar tekrar donatabileceğiniz ve genişletebileceğiniz pistler ve uçak terminalleri inşa edin.  
  • Oteller, restoranlar veya bir kamp alanı, uçuştan önceki veya mola sırasındaki süreyi kısaltacaktır.  
  • Uçuş rotalarını planlayın ve teklifinizi kademeli olarak genişletin. Hava trafik kontrolörü ve yöneticisi olarak pratik yapın.  
  • Skyrama'daki havaalanında sorunsuz bir operasyon sağlamak için yeterli sayıda pilot, uçuş görevlisi ve yer personeline sahip olduğunuzdan emin olun.  
  • En önemlisi, diğer oyuncularla fikir alışverişinde bulunun ama aynı zamanda rakiplerinizden bir adım önde olun!    

Yeni başlayanlar ve ileri düzey oyuncular için daha fazla ücretsiz simülasyon oyunu     

Skyrama'yı sevdiyseniz, neden My Hospital Doctor oynamıyorsunuz?    

Küçük eyalet havalimanınızı hızla uluslararası bir havalimanına genişletin ve jetlerinizin dünyanın her yerindeki noktalara uçmasına izin verin. Skyrama'yı şimdi Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Skyrama

Skyrama

Oynanma sayısı:
37
Yayın tarihi:
29.|07.|2011
Üretici:

x