Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Farmerama

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Kral Çiftlik
6+
Governor of Poker 3
12+
GamePoint Bingo
16+
Klondike Bölgesi
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Farmerama

Farmerama - çiftliğini başarıya götür!

Farmerama, kendi küçük çiftliğinizi yönetebileceğiniz ve onu tüm inceliklerle ve akıllı eylemler ve akıllıca kararlarla düzenli bir kârla gelişen büyük bir çiftliğe genişletebileceğiniz heyecan verici bir tarayıcı oyunudur.

Sonuçta oyunda bir sürü sevimli hayvana ve güzel bitkilere baksanız bile, sonunda mallarınızı piyasaya arz ettiğinizde ve yeni tohumlar ve gübreler aldığınızda paranın sığması gerekecek.

Kır hayatını seviyorsun, ama aynı zamanda egzotik bir adanın zarafetini keşfetmeyi de seviyor musun? O zaman Farmerama senin için doğru oyun!

Güncelleme: 13.06. - 14.07. tarihleri arasında “Çiftlik Kupası” etkinliği!

Bu yaz her şey futbol ve balıkçılıkla ilgili! Yaz boyunca etkinliklerde özel eşyalar toplayın ve bunları Çiftlik Kupası etkinliğinde kullanarak yaz balıkçılığı eğlenceniz için yemlerin kilidini açın! Yaz boyunca çeşitli etkinliklerde oynayarak ve ihtiyacınız olan eşyaları kazanarak planlama panosundaki pozisyonları doldurun. Çiftlik Kupası sırasında yaklaşan etkinliklere dikkat edin ve çiftliğiniz için harika ödüller kazanın!

Farmerama nasıl oynanır?

Farmerama'da özel yönetim becerilerinizi kanıtlayabilir ve deneyim puanları toplayarak seviye atlayabilirsiniz. Başarılı bir çiftçi veya beğenilen bir çiftçi olmak için, ücretsiz iş simülasyonunun başlangıcındaki bir eğitimde oyun prensibine aşina olabilirsiniz. 

O zaman başlama zamanı:

 • Atlarınız, inekleriniz ve domuzlarınız için ahırlar inşa edin. Ekilebilir araziler yaratın ve tohumlarınızı tarlalara ekin.
 • En güzel ve üretken hayvanları yetiştirin. Bu ücretsiz çiftçilik oyununda ürünlerinizi pazarda takas edin.
 • Pazar yeri aynı zamanda geleneksel olarak komşularınızla tanıştığınız yerdir.

Farmerama'da etkileşim ve topluluk çok önemlidir! Bu ücretsiz sosyal oyunda canlı bir topluluk var. Yeni arkadaşlar bulun ve onlarla en güzel ve yardımsever hayvanlar ve en güzel bahçeler hakkında fikir alışverişinde bulunun.

Birlikte deneyim puanları toplamak veya "Vahşi Çayır" gibi ekstra yetiştirme alanlarını yönetmek için Farmerama'da onlarla arkadaş olun. Ayrıca, ilişkileri sürdürmek için onlara hediyeler verebilir veya mektuplar yazabilirsiniz. Ziyaretçilere açtığınız bahçenize hediyelik süsleri yerleştirmeniz yeterli.

İpuçları ve püf noktaları: Bahamarama adasını nasıl kolonize edersiniz   

Bigpoint'in başarılı tarayıcı oyununda eğlence sadece çiftlik hayatıyla sınırlı değil. Çiftliğinizi başarıya ulaştırdıktan ve komşularınız tarlalarınızı kıskandıktan sonra, maymunları, filleri ve nadir yılanlarıyla ücra Bahamarama adasında çiftçilik becerilerinizi deneyebilirsiniz!    

Farmerama için bu genişlemenin kilidini 50 yıldız için Tree of Wisdom'da açabilirsiniz.    

Egzotik ada tüm oyun maymunları için bir cennettir, Kiba ve Kumba zaten oradalar! Yeni para birimi "Altın Muz" hakkında özellikle mutlu olabilirsiniz. Maymun tapınağındaki yeni bitkilerin, hayvan ahırlarının veya yetiştirme alanlarının kilidini açmak için kullanabileceğiniz, seviye başına beş değerli muz alırsınız.    

 • Bahamarama antik adasını keşfedin, sırlarını ve harikalarını öğrenin.
 • Bahamarama yetenek ağacında yeni beceriler öğrenin.
 • Bazı egzotik bitkiler de yetiştirin. Ayrıca sadece bu adada var olan çeşitli tuhaf hayvanları yetiştirebilir ve maceralarınız sırasında Bahamarama'daki çılgın oyunları keşfedebilirsiniz.

Hadi gidelim! Çiftçilik yaparken çok eğlenin ve Farmerama'yı şimdi Kraloyun'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Farmerama

 • Yayın tarihi: 01.|01.|2021
 • Publisher: BigPoint (6)
Farmerama