Reklam
72%
Oyunu ver
239  x oylandı

DarkOrbit

DarkOrbit - Uzay macerasını indirin!

Uyarı: Bu flash oyun 01/01/2021 tarihinden itibaren artık çalışmayacak!

Size aşağıdaki çözümü sunuyoruz: Hesabınızla oynamaya devam edebilmek için, Şimdi Oyna düğmesini tıkladıktan sonra 31 Aralık 2020 tarihine kadar PC'nize indirmeniz yeterlidir. Dosyayı yükleyin ve oyundaki kullanıcı adınız ve şifrenizle bilgisayarınıza giriş yapın. 

Hesabınızı tutmanın ve tasarruf etmenin tek yolu budur!

Gölge Dansı Etkinliği

Gölge Dansı etkinliğiyle uzak bir evrenden gelen işgalcilerle yüzleşmeye hazırlanın. Bu yaşlı tehdit, bugüne kadar her türlü savaşı gördüğünü düşünen pilotların bile tüylerini diken diken edecek. Çeşitli eşyalarla, Ice Meteoroid düşmanlarla ve Skoll Kapısıyla dolu bir takvime sahip olan Gölge Dansı etkinliğiyle 1 - 31 Aralık tarihleri arasında çok eğleneceksiniz!

DarkOrbit Reloaded – Tarayıcı için uzay macera oyunu

Geleceğin kaptanının dikkatine! DarkOrbit seni çağırıyor! Hemen gemini seç ve savaş istasyonun için mürettebat bularak insanoğlunun varlığını tehdit eden uzaylılara karşı mücadelesine katkıda bulun. Kendi uzay geminle sonsoz genişlikte galaksinin uzak köşelerinde savaşa katıl. Hemen KralOyun'a giriş yap, uzay pilotu ol, üç şirketten birindeki yerini al ve yol arkadaşlığı edeceğin pilotlarla gücünü birleştir veya klanlar kurup değerli kaynakları ele geçirerek şirketini zafere taşı. Bilgisayarındaki tarayıcından ücretsiz oynayabileceğin uzay oyunu ile hem klanını zafere taşı hem de galaksinin mikroplarını temizle!

Galakside bağlı olacağın Şirketi seç: Ancak bu aksiyon dolu çok oyunculu uzay oyununda tek tehlike saldırgan uzaylılar değil! DarkOrbit'de, uzay yolculuğuna üç düşman klandan birini seçerek başlarsın. Bu klanların her birinin, uzaydaki bu savaşta avantaj sağlamak için kendi felsefesi vardır. Mars Maden Kurumu'nda kudretini ve saldırganlığını sergileyerek şöhret peşinde koş, Yeryüzü Sanayi Şirketi'nde hedeflerine ulaşmak için finansal üstünlüğünü kullan veya Venüs Kaynakları Şirketi'nde düşmanlarının kuyusunu kazmak için nezaketini kullanarak dalavere çevir. Hangini seçersen seç, görevin değişmez: Galaksi mücadelesinin gidişatını değiştirmek ve uzay aksiyonuyla dolu bu savaş oyununda zafere gitmek için kıymetli kaynakları topla.

Dilediğin gemiye komuta et: Bu sevilen galaksiler arası uzay oyununda, hangi klanı seçersen seç uzay savaşında kendini yansıtabilmen için geniş özelleştirme olanaklarına sahipsin. DarkOrbit'de komuta sende. Farklı alanlarda uzmanlaşmış gemilerden birini seç: Düşmana ani saldırılar düzenlemeye yönelik olarak tasarlanmış gemiler ve hızlı manevra yapabilen istihbarat gemilerinden müttefiklerine sağlam bir koruma sunarken hedefe ağır hasarlar veren yüksek teknoloji ürünü kereste gemilerine kadar geniş seçenekler.

Benzer Oyunlar

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
DarkOrbit

DarkOrbit

Originalname:
Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
24.|03.|2009
Üretici:
Kategoriler: