Reklam
70%
Oyunu ver
16  x oylandı

Dark Orbit

Uzay seni bekliyor!

Dark Orbit - heyecan verici uzay maceralarını yaşayın!    

Dark Orbit, bir uzay gemisi filosu oluşturabileceğiniz ve uzayda birçok macera ve savaş deneyimleyebileceğiniz harika bir tarayıcı oyunudur.    

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar galakside seyahat edebilecekler ve Dark Orbit'te ayrıca servetinizi aramak için uzayın derinliklerine gireceksiniz. Dünya harap oldu ve kalan gezegenler ve kaynaklar için savaşırken cesaretinize, cesur müttefiklerinize ve güçlü bir filoya güvenmeniz gerekecek. Evrenin köşenizi üç fraksiyon yönetiyor - seçtiğiniz bir şirkette uzay gemisi pilotu olarak çalışın ve güç ve etki için savaşın.    

Dark Orbit nasıl oynanır?    

Dark Orbit, dünya çapında birçok oyuncuyla çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz indirilebilir bir oyundur. Yakında dost oyuncularla ilk ittifaklarınızı kurun ve birlikte zor görevlerin üstesinden gelin.   

  •  Kendi uzay gemisi filonuzu oluşturun. Küçük bir başlangıç ​​gemisiyle başlarsınız ve kısa sürede onu güçlü bir kruvazöre yükseltebilirsiniz. Artık yolunuza çıkan herhangi bir düşmana ateş edebilirsiniz.  
  • Filonuza yatırım yapmak için hazineleri ve maden kaynaklarını kurtarın. Ayrıca müttefiklerinize adil bir pay vermeyi unutmayın. 
  • Hala keşfedilmemiş gezegenlerin yanı sıra enkaz alanlarında da arama yapmalısınız.  Görevleri tamamlayın ve güç ve kazanç için sizinle savaşacak karşıt uzay yolcularıyla yüzleşin.  
  • Burada etkileşim çok önemlidir! Dark Orbit forumunda düzenli etkinliklere ve eylemlere katılın ve diğer oyuncularla bilgi alışverişinde bulunun.    

Aksiyon dolu daha fazla ücretsiz çok oyunculu    

Dark Orbit'i seviyorsanız, neden Empire: World War 3 oynamıyorsunuz?    

Haydi bir sonraki saldırıya geçelim! Şimdi uzayda uçun ve Dark Orbit'i Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dark Orbit

Dark Orbit

Originalname:
Dark Orbit
Oynanma sayısı:
464
Yayın tarihi:
01.|01.|2021
Üretici: