Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dark Orbit

12 yıldan itibaren onaylandı

Informationen zum Spiel

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Goodgame Big Farm
12+
Goodgame Empire
16+
Governor of Poker 3
12+
GamePoint Bingo
16+
Klondike Bölgesi
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Dark Orbit

Dark Orbit - heyecan verici uzay maceralarını yaşayın!    

Dark Orbit, bir uzay gemisi filosu oluşturabileceğiniz ve uzayda birçok macera ve savaş deneyimleyebileceğiniz harika bir tarayıcı oyunudur.    

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar galakside seyahat edebilecekler ve Dark Orbit'te ayrıca servetinizi aramak için uzayın derinliklerine gireceksiniz. Dünya harap oldu ve kalan gezegenler ve kaynaklar için savaşırken cesaretinize, cesur müttefiklerinize ve güçlü bir filoya güvenmeniz gerekecek. Evrenin köşenizi üç fraksiyon yönetiyor - seçtiğiniz bir şirkette uzay gemisi pilotu olarak çalışın ve güç ve etki için savaşın.

Güncelleme: Season Pass 3, 3 Kasım 2023'ten itibaren!

DarkOrbit Season Pass'in 3. Sezonunu sunar! 3. Sezon heyecan verici ve özel ödüllerle dolu ve şu andan itibaren 24 Ocak 2024'e kadar devam ediyor!

Pass'te seviye atlamak için görevleri tamamlayın ve puan kazanın. Her seviye, iki "Ana Ödül" yolu ile farklı ödüller verir. Ücretsiz "Ödül Yolu "na herkes erişebilirken, "Altın Ödüller" yolunun kilidi Uridium ile Season Pass satın alınarak veya oyun içi ödeme alanından açılabilir. Season Pass'i satın alan oyuncular hem Ücretsiz Ödüller hem de Altın Ödüller yollarına erişebilecekler!

Season Pass'in bu üçüncü sürümü yepyeni bir başlık, yeni Eldritch Diminisher gemisi, drone ve P.E.T. tasarımları ve Diminisher ve Solaris Plus elde etme şansını artıran dengesiz XSP01 modülleri içeriyor!

Dark Orbit nasıl oynanır?    

Dark Orbit, dünya çapında birçok oyuncuyla çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz indirilebilir bir oyundur. Yakında dost oyuncularla ilk ittifaklarınızı kurun ve birlikte zor görevlerin üstesinden gelin.   

 • Kendi uzay gemisi filonuzu oluşturun. Küçük bir başlangıç ​​gemisiyle başlarsınız ve kısa sürede onu güçlü bir kruvazöre yükseltebilirsiniz. Artık yolunuza çıkan herhangi bir düşmana ateş edebilirsiniz.
 • Filonuza yatırım yapmak için hazineleri ve maden kaynaklarını kurtarın. Ayrıca müttefiklerinize adil bir pay vermeyi unutmayın.
 • Hala keşfedilmemiş gezegenlerin yanı sıra enkaz alanlarında da arama yapmalısınız.  Görevleri tamamlayın ve güç ve kazanç için sizinle savaşacak karşıt uzay yolcularıyla yüzleşin.
 • Burada etkileşim çok önemlidir! Dark Orbit forumunda düzenli etkinliklere ve eylemlere katılın ve diğer oyuncularla bilgi alışverişinde bulunun.

Aksiyon dolu daha fazla ücretsiz çok oyunculu    

Dark Orbit'i seviyorsanız, neden Empire: World War 3 oynamıyorsunuz?    

Haydi bir sonraki saldırıya geçelim! Şimdi uzayda uçun ve Dark Orbit'i Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dark Orbit

 • Orjinal isim: Dark Orbit
 • Oynanma sayısı: 7.093
 • Yayın tarihi: 01.|01.|2021
 • Publisher: BigPoint (6)
Dark Orbit

Üye Yorumları