Dark Orbit

12 yıldan itibaren onaylandı
27   x Likes24x Dislikes

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Reklam

Dark Orbit - heyecan verici uzay maceralarını yaşayın!    

Dark Orbit, bir uzay gemisi filosu oluşturabileceğiniz ve uzayda birçok macera ve savaş deneyimleyebileceğiniz harika bir tarayıcı oyunudur.    

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar galakside seyahat edebilecekler ve Dark Orbit'te ayrıca servetinizi aramak için uzayın derinliklerine gireceksiniz. Dünya harap oldu ve kalan gezegenler ve kaynaklar için savaşırken cesaretinize, cesur müttefiklerinize ve güçlü bir filoya güvenmeniz gerekecek. Evrenin köşenizi üç fraksiyon yönetiyor - seçtiğiniz bir şirkette uzay gemisi pilotu olarak çalışın ve güç ve etki için savaşın.    

DarkOrbit yepyeni bir özellik sunuyor: Season Pass! 

İlk sezon 1 Mart'tan 23 Mayıs'a kadar sürecek ve yeni görevlerin yanı sıra bazı heyecan verici ve özel Ödüller!  

 • Görevleri tamamlayın ve geçişte seviye atlamak için puanlar kazanın. Her seviye şunları verir iki ana ödül yolu ile farklı ödüller. Ücretsiz Ödüller yolu herkes tarafından kullanılabilirken, 
 • Altın Ödüller yolu Sezon Bileti satın alınarak kullanılabilir.
  Uridium ile veya ödeme bölümümüz aracılığıyla. 
 • Sezon Biletini satın alan oyuncular Pass hem Ücretsiz Ödüller hem de Altın Ödüller yollarına erişebilir! yol!
 • Bu ilk Sezonluk Bilet, yepyeni bir "Golden Splendour" başlığı, yeni bir özel
 • Orcus gemisi, Diminisher P.E.T. ve Sentinel drone için Mobius tasarım serisi. "Mobius Orcus" gemi tasarımı Montaj Fabrikasında kalıcı bir inşa planı olarak mevcut olacaktır.

Güncelleme 22 Haziran 2022: Astral Yarıklar uyandı ve amansız düşmanlar ölümünüzü bekliyor! Kendinizi kullanıma hazır gemilerimizden biriyle donatın, ideal kurulumunuzu tamamlayın ve yolunuza çıkan herkesi yok edin.

Bu zorlu güncelleme, cesur pilotların önceden yapılandırılmış bir gemiyle Astral Yükseliş'e girdiği yepyeni bir oyun modu sunuyor. Bu oyun modunda geminizi yükseltmek için ekipman da dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanmak için dalgalar arasında savaşın. Olabildiğince uzağa gidebilmek için keskin bir zekaya ihtiyacınız olacak. Yenildiğinizde, Astral Ascension'dan ödünç aldığınız ekipmanı geride bırakarak kendi geminizi kontrol etmeye geri döneceksiniz.

Yükselme zamanı! Uçun, yıldız ödüller kazanın ve DarkOrbit'in yepyeni Astral Ascension güncellemesini deneyimleyin.

Dark Orbit nasıl oynanır?    

Dark Orbit, dünya çapında birçok oyuncuyla çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz indirilebilir bir oyundur. Yakında dost oyuncularla ilk ittifaklarınızı kurun ve birlikte zor görevlerin üstesinden gelin.   

 • Kendi uzay gemisi filonuzu oluşturun. Küçük bir başlangıç ​​gemisiyle başlarsınız ve kısa sürede onu güçlü bir kruvazöre yükseltebilirsiniz. Artık yolunuza çıkan herhangi bir düşmana ateş edebilirsiniz.
 • Filonuza yatırım yapmak için hazineleri ve maden kaynaklarını kurtarın. Ayrıca müttefiklerinize adil bir pay vermeyi unutmayın.
 • Hala keşfedilmemiş gezegenlerin yanı sıra enkaz alanlarında da arama yapmalısınız.  Görevleri tamamlayın ve güç ve kazanç için sizinle savaşacak karşıt uzay yolcularıyla yüzleşin.
 • Burada etkileşim çok önemlidir! Dark Orbit forumunda düzenli etkinliklere ve eylemlere katılın ve diğer oyuncularla bilgi alışverişinde bulunun.

Aksiyon dolu daha fazla ücretsiz çok oyunculu    

Dark Orbit'i seviyorsanız, neden Empire: World War 3 oynamıyorsunuz?    

Haydi bir sonraki saldırıya geçelim! Şimdi uzayda uçun ve Dark Orbit'i Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dark Orbit

Dark Orbit

Originalname:
Dark Orbit
Oynanma sayısı:
1.093
Yayın tarihi:
01.|01.|2021
Üretici:

x