Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dark Orbit

12 yıldan itibaren onaylandı

Informationen zum Spiel

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
GamePoint Bingo
16+
Klondike Bölgesi
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Governor of Poker 3
12+
Kral Çiftlik
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Dark Orbit

Dark Orbit - heyecan verici uzay maceralarını yaşayın!    

Dark Orbit, bir uzay gemisi filosu oluşturabileceğiniz ve uzayda birçok macera ve savaş deneyimleyebileceğiniz harika bir tarayıcı oyunudur.    

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar galakside seyahat edebilecekler ve Dark Orbit'te ayrıca servetinizi aramak için uzayın derinliklerine gireceksiniz. Dünya harap oldu ve kalan gezegenler ve kaynaklar için savaşırken cesaretinize, cesur müttefiklerinize ve güçlü bir filoya güvenmeniz gerekecek. Evrenin köşenizi üç fraksiyon yönetiyor - seçtiğiniz bir şirkette uzay gemisi pilotu olarak çalışın ve güç ve etki için savaşın.

Güncelleme: 15.05. - 29.05. tarihleri arasında "Protegit Pandemonium" etkinliği!

Tam bir kaos kapıda! Hayatta kalın ve galaksiye düzeni geri getirin. Kaos Protegitlerini yenin, Kaos Uzaylılarını çağırın, onları ortadan kaldırın ve değerli ödüller kazanın. Battle Pass anahtarları kazanın ve bunları yeni "Inferno Spectrum Plus" gemi tasarımı da dahil olmak üzere seçtiğiniz ödüllerle takas edin!

Güncelleme: 01.05. - 24.07. tarihleri arasında "Season Pass Season 5"!

DarkOrbit Season Pass'in 5. Sezonunu sunar: Görevleri tamamlayın ve pass'te seviye atlamak için puan kazanın. Her seviye, iki ana ödül yolu ile farklı ödüller verir. Ücretsiz Ödüller yoluna herkes erişebilirken, Altın Ödüller yolunun kilidi Sezon Biletini Uridium ile veya ödeme bölümünden satın alarak açılabilir. Season Pass'in bu beşinci sürümü yepyeni bir başlık, gemiler, dronlar ve P.E.T.ler için yeni "Dogma Goliath Plus" tasarımlarının yanı sıra Gold Pass'te 80. seviyeye ulaşmanın ödülü olarak özel Arisen gemi tasarımını içeriyor!

Dark Orbit nasıl oynanır?    

Dark Orbit, dünya çapında birçok oyuncuyla çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz indirilebilir bir oyundur. Yakında dost oyuncularla ilk ittifaklarınızı kurun ve birlikte zor görevlerin üstesinden gelin.   

 • Kendi uzay gemisi filonuzu oluşturun. Küçük bir başlangıç ​​gemisiyle başlarsınız ve kısa sürede onu güçlü bir kruvazöre yükseltebilirsiniz. Artık yolunuza çıkan herhangi bir düşmana ateş edebilirsiniz.
 • Filonuza yatırım yapmak için hazineleri ve maden kaynaklarını kurtarın. Ayrıca müttefiklerinize adil bir pay vermeyi unutmayın.
 • Hala keşfedilmemiş gezegenlerin yanı sıra enkaz alanlarında da arama yapmalısınız.  Görevleri tamamlayın ve güç ve kazanç için sizinle savaşacak karşıt uzay yolcularıyla yüzleşin.
 • Burada etkileşim çok önemlidir! Dark Orbit forumunda düzenli etkinliklere ve eylemlere katılın ve diğer oyuncularla bilgi alışverişinde bulunun.

Aksiyon dolu daha fazla ücretsiz çok oyunculu    

Dark Orbit'i seviyorsanız, neden SeaFight oynamıyorsunuz?    

Haydi bir sonraki saldırıya geçelim! Şimdi uzayda uçun ve Dark Orbit'i Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dark Orbit

 • Orjinal isim: Dark Orbit
 • Yayın tarihi: 01.|01.|2021
 • Publisher: BigPoint (6)
Dark Orbit

Üye Yorumları