Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Paradise Island 2
12+
Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+

Paradise Island 2

12 yıldan itibaren onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. Tarayıcı Bazında
  4. Paradise Island 2

Paradise Island 2 - Rüya adada kendi tatil köyünüzü yönetin!

Paradise Island 2, kendi tatil cennetinizi inşa etmeniz ve otelcilik sektöründeki becerilerinizi kanıtlamanız gereken eğlenceli bir tarayıcı oyunudur.

Paradise Island - bir zamanlar turistlerin güneş, kumsal ve denizle günlük streslerini unutabildikleri rüya gibi bir adaydı. Ancak bu ada rüyası, karanlık güçlerin yardımıyla insanları uzaklaştıran kötü şaman Mano tarafından yok edildi.

Bu artık sona erdi, çünkü sizin yardımınızla ada yeniden bir turist mıknatısı haline gelmeli! Bu otel kralı oyununda stratejik becerilerinizi kullanın ve tropik adada gelişen bir seyahat işletmesi kurun. Size tüm önemli bilgileri sağlayacak olan dost canlısı yerel Naomi size yardımcı olacak.

En önemli turistik noktaları yeniden inşa ederek başlayın. Bunu yapmak için önce inşaat alanını ormandan temizlemeniz gerekecek, ardından üzerine çeşitli binalar dikebileceksiniz. Ziyaretçiler için konaklama yerleri inşa edin ve onları sörf mağazaları, dondurma salonları ve diğer birçok cazibe merkezi ile eğlendirin. Toplamda 300'den fazla ayrı ayrı tasarlanmış bina sizi bekliyor!

İlk evler tamamlanıp rıhtım yeniden faaliyete geçer geçmez ilk turistler gelir ve para harcarlar. Kazanılan paralarla daha fazla bina inşa edebilir veya mevcut olanları geliştirebilirsiniz. Misafirlerinize yeni eğlence olanakları sunun ve otel imparatorluğunuzu yavaş yavaş genişletin. Belki de adayı daha fazla keşfederken heyecan verici sırlar da keşfedeceksiniz?

Paradise Island 2 Özellikler

  • Otel imparatorluğunuzda 300'den fazla bina inşa edin
  • İhtiyaç sahibi hayvanlara yardım edin ve tesisinizi doğayla uyum içinde geliştirin
  • Benzersiz hayvanları ve doğa olaylarını toplayın
  • Yarışmalara ve harika etkinliklere katılın

Oyun sırasında Naomi size görevler verecek ve bunları tamamladığınızda mücevherlerin yanı sıra paralar da kazanacaksınız. Bunlarla binaların yapım süresini hızlandırabilir veya başka avantajlar elde edebilirsiniz.

Akıllı beyinler için daha fazla yönetim oyunu

Paradise Island 2'yi beğendiyseniz, Emily'nin çocuğuna ve kariyerine hakim olmasına yardım edin ve Emily's New Beginning: Valentine's Edition oynayın!

Popüler uygulamanın oyununda kendi otel işletmenizi kurun ve tropik adanın sırlarını keşfedin! Paradise Island 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Paradise Island 2

Paradise Island 2
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat