Reklam
77%
Oyunu ver
26  x oylandı

Sihirli Çiftlik

Lütfen dikkat: Bu Sihirli Çiftlik'in yeni oyun versiyonudur.

Kraloyun girişi ile oynayabileceğiniz eski Plinga oyunlarımızdan bazılarını maalesef kaldırmamız gerekecek. Plinga sosyal oyunlarını güncelliyor ve teknik nedenlerle eski bağlantılar yeni oyun sürümleriyle değiştirilecek.

Bu sizin ve hesabınız için ne anlama geliyor?

Bu oyunları 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Kraloyun hesabınızla oynayabileceksiniz. Bundan sonra eski oyun sürümleri kaldırılacak ve maalesef oyun ilerlemeniz kaybolacak. Oyunları Kraloyun'da sunmaya devam edeceğiz ancak oynayabilmek için tamamen yeni bir Plinga hesabı oluşturmanız gerekecek ve bu oyunlara artık Kraloyun hesabınızla giriş yapamayacaksınız.

Oyun hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz olması ve yeni bir hesap açmanız durumunda olası bir tazminatınız olması durumunda lütfen doğrudan Plinga desteği ile iletişime geçin. Kullanabileceğiniz oyunlarda üst kısımda soru işareti butonu bulunmaktadır. Ayrıca https://plinga.zendesk.com/ adresine gidebilir veya support@plinga.zendesk.com adresine bir e-posta yazabilirsiniz.

(Google Translate ile çevrildi)

 

Please note: this is the new game version of Sihirli Çiftlik.

Unfortunately, we will have to remove some of our old Plinga games which you can play via the Kraloyun login. Plinga is updating their social games and for technical reasons, the old links are going to be replaced with new game versions. 

What does this mean for you and your account? 

You will be able to play those games with your Kraloyun account until May 31st, 2021. After that, the old game versions will be removed and sadly, your ingame progress will be gone. We will still be able to offer the games on Kraloyun, but you will have to create a completely new Plinga account in order to play and won’t be able to log into these games with your Kraloyun account any longer.  

Please get in touch with the Plinga support directly in case you have any questions about your game account and a possible compensation if you start a new account. There is a question mark button at the top bar in the games which you can use. You can also go to https://plinga.zendesk.com/ or write an email to support@plinga.zendesk.com

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Sihirli Çiftlik

Sihirli Çiftlik

Originalname:
Charm Farm
Oynanma sayısı:
13.167
Yayın tarihi:
02.|07.|2020
Üretici:
Plinga (7)