Skydom Reforged

6 yıldan itibaren onaylandı
50%
2   x  oylandı0x  oynandı

Önemli: Bu, Skydom oyununun yeni bir sürümüdür ve bu eski sürümdeki skorla oynamaya devam edebilirsiniz!

Reklam

Skydom Reforged - Sihirli krallıkta taşları birleştirin!

Skydom Reforged, hızlı rakiplerle binlerce yeni düelloyu oynayabileceğiniz harika 3'lü eşleştirme oyununun gözden geçirilmiş bir versiyonudur!

Önemli: Orijinal Skydom oyun sürümünde bir kayıt oyununuz varsa, Skydom Reforged'da saklanacaktır!

Sihirli Krallığın renkli dünyasına geri dönün ve her zaman aynı renkteki en az üç taşı birleştirerek oyundan çıkarın ve bunun için puan kazanın. İlk rakipler yakında sizi bekliyor olacak ve seviye hedeflerine ilk kimin ulaşacağını görmek için mücadele edeceksiniz. Buz bloklarını yok edin, belirli sayıda havuç toplayın veya çiçek saksılarını alandan kaldırın. Özellikle büyük kümelerle renk jokeri veya sinek gibi güçlendiriciler de kazanabilirsiniz. Bunlar bir turda büyük miktarda puan toplamanıza yardımcı olur. Skydom Reforged'da hamle sayınız da sınırlıdır, bu yüzden hamlelerinizi iyi bölüştürün.

Daha fazla can kazanmak için ana menüdeki simyacıyı ziyaret edin, o sizin için çekiç ve asa gibi daha fazla güçlendirici hazırlayacak ve günlük düelloların kilidini açacak. Skydom Reforged size birçok ilginç macera, yeni görevler sunuyor ve keşfedilecek birçok yeni şey var!

Heyecan verici düellolarla daha fazla 3'lü eşleştirme oyunu

Skydom Reforged'ı sevdiyseniz, neden Match Arena oynamıyorsunuz?

Büyülü krallığın yepyeni bir görünümü var! Eğlenceli kombinasyonlarla dolu yeni renkli bir dünyaya dalın ve Skydom Reforged'u KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Skydom Reforged

Skydom Reforged

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
06.|01.|2023
Üretici:

x