Kral Çiftlik

6 yıldan itibaren onaylandı
276   x Likes38x Dislikes
Reklam

Kral Çiftlik - kendi peri masalınızı yaşayın!    

Kral Çiftlik, kendi krallığınızı bir prens veya prenses olarak yeni bir çiçeklenmeye götürebileceğiniz peri masalı bir tarayıcı oyunudur.  

Burada asil kişilikleri oynamanıza rağmen - aslında Kral Çiftlik, tarlaları yönettiğiniz, binalar inşa ettiğiniz, sevimli hayvanlar beslediğiniz ve görevleriniz için doğru malzemeleri yetiştirdiğiniz klasik bir çiftlik oyunudur. Ancak diğer çiftliklerin aksine, ahırlarınızda sevimli bebek ejderhalar ve nadir bebek Hipokamp'ı da bulacaksınız.    

Ardından gerekli üretim zincirlerini harekete geçirin ve krallığınızın tarihini yazmaya devam edin, böylece sonunda yeni, heyecan verici bir hikaye kitabını elinizde tutabilirsiniz.    

Kralın kulesinden at ahırlarına - krallığınızı genişletin    

Kalenizin çevresinde çok şey oluyor. Örneğin şunları kullanın:    

  • Tahta, kil veya saman gibi malzemeler, ayrıca tabaklar ve civcivler, ejderhalar, tek boynuzlu atlar, inekler ve tavşanlar gibi hayvanlar için çaydanlıklar.
  • Ekmek fırını, arı kovanı ve kahve makinesi gibi makineler.
  • Ayrıca sadece kalenizi değil, çevredeki krallığı da geliştirmek ve daha iyi verim almak için Kraliyet Kulesi, Belediye Binası ve At Ahırları gibi harika binalar inşa edin.
  • Değerli yakutlar, görev zincirlerindeki başarılarınızı hızlandırır, ancak bunlar çok nadirdir.

Royal Story için İpuçları ve Püf Noktaları   

Kral Ciftlik'deki büyüleyici dünyadan ilham alın ve bir keşif turuna çıkın. Ancak dikkatli olun - bu pastoral masal dünyasında bile, sizin ve krallığınız için tehlikeler pusuda bekliyor:    

  • Yavaş yavaş Dragon Country gibi daha fazla bitişik bölgeyi keşfedin ve komşularınızı Utopia'dan gizemli Elf King gibi tanıyın.
  • Kölelerinden birini bu ticaret görevine göndererek altın külçeleri ve sihirli toz gibi nadir ürünleri elde etmek için Mistik Bahçeyi kullan. Köle olarak adlandırılan küçük yaratıklar ortaya çıktığında, onlarla savaşmanız gerekecek.

Şimdi masal diyarına gidelim! KralOyun'te Kral Ciftlik'yi çevrimiçi ücretsiz oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Kral Çiftlik

Kral Çiftlik

Originalname:
Royal Story
Oynanma sayısı:
498.342
Yayın tarihi:
01.|09.|2021
Üretici:
Plinga (8)

x