Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Rummikub

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Nine Mens Morris
0+
Hotel Manager
12+
Billion Marble
0+
Carrom Hero
6+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Solitaire Chess
0+
Ludo Fever
0+
RoyalDice
16+
Domino Battle
0+
GamePoint Bingo
16+
Chess Move 2
0+
Jump Me
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Masa Oyunları
  4. Rummikub

Rummikub - klasik masa oyununu çevrimiçi oynayın!

Rummikub, tüm taşları akıllı sayı ve renk kombinasyonlarıyla yerleştiren ilk kişi olduğunuz klasik bir masa oyunudur.

Rummikub'da her oyuncu 14 taş alır. Amacınız, tüm bu taşları tahta üzerinde izin verilen bir set halinde yerleştiren ilk kişi olmaktır.

Taş setleri oluşturmak için sağdaki düğmeleri kullanın. Farklı renklerdeki aynı sayıları setler halinde düzenlemek için 777'yi kullanın. 789 ile sayı dizileri oluşturabilirsiniz. Tüm seti tahtaya sürüklemek için bir setin sol karosuna tıklayın. İlk hamlenize 30 veya daha fazla puana sahip olabilecek bir setle başlayın. Yeşil onay işaretli düğmeye tıklayarak sıranızı sonlandırabilirsiniz.

İlk hamlenizden sonra, halihazırda tahtada bulunan taşları kullanın ve elinizi boşaltmak için bunları değiştirin veya ekleyin. Stratejinizde sadece sayıları değil, jokeri de kullanabilirsiniz.

Rummikub oyununuzu özelleştirin

Hatta Rummikub'da zaman sınırlamaları veya özel oyun odaları ile kendi panolarınızı oluşturun, bilgisayara karşı veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza karşı yarışın ve bu klasik aile oyununun sizi çevrimiçi sürümde ikna etmesine izin verin.

Sizin için daha heyecan verici masa oyunları

Rummikub'u sevdiyseniz, neden 5 Dice Duel yatzy oyununu oynamıyorsunuz?

Orijinal Rummikub hayranı mısınız ve arkadaşlarınızla veya ailenizle çevrimiçi eğlenmek ve günlük hayatın koşuşturmasını arkanızda bırakmak mı istiyorsunuz? O zaman şimdi gelin, çocukluğunuzu yeniden yaşayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Rummikub oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Rummikub

Rummikub