Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Flying Car Game: Police

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Monkey Happy Stage 772
6+
Flying Car Game: Police
12+
Police SUV Simulator
6+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Electro Cop 3D
12+
Racing Horizon
12+
Police Real Chase Car Simulator
12+
Crazy Car Stunt Car
6+
Police Car Simulator 2020
6+
Grand Vegas Simulator
6+
Ateşi Söndür 2
0+
Parking Fury 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Polis
  4. Flying Car Game: Police

Flying Car Game: Police - Gökyüzüne çıkın ve suçluları yakalayın!

Flying Car Game: Police, uçağa dönüşebilen polis arabanızla yolda ve havada suçluları kovalayacağınız harika bir polis oyunudur.

Suçluları avlamak için polisin sunduğu en yeni araç olan uçabilen polis arabasıyla yollarda olacaksınız. Şehirde devriye gezin ve F düğmesine basarak istediğiniz zaman gökyüzüne çıkın. Yerdeyken arabanızı WASD ile kontrol edersiniz ve uçtuğunuzda fare ile yönlendirirsiniz. Yukarı uçmak için W tuşunu ve aşağı uçmak için S tuşunu kullanın. H tuşu ile suçlulara peşlerinde olduğunuzu göstermek için sireni etkinleştirirsiniz. Shift tuşu ile hem uçuş modunda hem de yerde nitro hız artışı kullanabilirsiniz. Ayrıca, polis arabanız özellikle havada savunmasızdır ve farenin sol tuşuyla füzeler ateşleyebilir.

Şehri havada veya yerde devriye gezin ve heyecan verici görevler üstlenin veya para kazanmak için etrafta bulunan paraları toplayın. Görevlerde suçluları yakalamanız veya saklandıkları yerleri roketlerinizle havadan yok etmeniz gerekir.

Başarıyla tamamladığınız görevler için ana menüden yeni ve daha hızlı polis arabaları için harcayabileceğiniz para da kazanırsınız. Şehrinizi havadan ve karadan koruyun ve suça fırsat vermeyin!

Hızlı arabalarla daha havalı polis oyunları

Flying Car Game: Police'i sevdiyseniz, o zaman büyük SUV'larda da suçla savaşın ve Police SUV Simulator oynayın.

Şehrinizi güvenli bir yer haline getirin ve polis arabanızla heyecan verici görevlere uçun! KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Flying Car Game: Police oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Flying Car Game: Police

Flying Car Game: Police