Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

GT Cars Mega Ramps
12+
Hyper Cars Ramp Crash
12+
Off Road Overdrive
6+
Neon Rider
6+
Offroad Island
0+
Moto Stunts: Driving & Racing
12+
Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+

Uphill Rush 12

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Uphill Rush 12

Uphill Rush 12 - Yeni döngüler sizi bekliyor!

Uphill Rush 12, arabanız, motosikletiniz, kaykayınız veya atınızla bitiş çizgisine mümkün olduğunca çabuk ulaşmanız gereken hızlı tempolu yeni bir yarış oyunudur!

Yeni bir hız rekoru kırmak için illa ki araba kullanmanız veya yollarda sürmeniz gerekmiyor! Bitiş çizgisine mümkün olduğunca hızlı ulaşmak için tepelerde yarışın, döngüler yapın ve havuza atlayın. Bir sürücü ve seçtiğiniz bir araç veya ulaşım aracı seçin. Hatta bir tek boynuzlu at, bir Vespa veya bir hovercraft bile seçebilirsiniz!

Oyunu ok tuşları ile kontrol edersiniz. Paraları toplayın, pistte yarışın ve daha fazla puan kazanmak için zıplama numaraları yapın! Kafanızın üzerine düşmemeye dikkat edin, çünkü o zaman her şeye yeniden başlamanız gerekecek. Ayrıca hızınızı kaybetmemek için zaman zaman yokuşlarda nitronuzu kullanın. Yeni karakterlerin ve araçların kilidini açmak için topladığınız paraları kullanın.

Sizin için daha fazla side scroller oyunu

Uphill Rush 12'yi beğendiyseniz, selefi Uphill Rush 11'i de oynamalısınız.

Bu roller coaster'da her şey var! İşte başlıyoruz! Bize en iyi hareketlerinizi tekrar gösterin ve Uphill Rush 12'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Uphill Rush 12

Uphill Rush 12
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat