Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Real Drift Multiplayer

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Formula Rush
0+
Real Drift Multiplayer
12+
Nitro Speed
6+
Extreme Blur Race
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Real Drift Multiplayer

Real Drift Multiplayer - Heyecan verici çok oyunculu yarışlar yapın!

Real Drift Multiplayer, hızlı arabalarla tek başınıza veya çevrimiçi olarak farklı pistlerde diğer oyunculara karşı drift yapabileceğiniz heyecan verici bir yarış oyunudur!

Arabanızı WASD ile kontrol edin ve daha iyi drift yapmak için boşluk çubuğuyla el frenini kullanın. Kamera perspektifini değiştirmek için C tuşunu kullanın.

Virajlı yarış pistlerinde ustalıkla sürün ve ekstra uzun drift yaparak para toplayın. Arabanızın yüksek hızda drift yapmasını sağlayın, böylece uzunlamasına eksene doğru yanlara doğru hareket eder. Bu şekilde ne kadar uzun süre sürmeyi başarırsanız, drift çubuğu o kadar dolu olur. Çubuk ne kadar doluysa, o kadar çok para kazanırsınız.

Parayla ana menüden yarış arabanız için yükseltmeler satın alabilirsiniz, örneğin daha iyi bir motor veya süslü yeni bir boya işi. Ayrıca yeni arabaların kilidini de açabilirsiniz.

Piste çıkmadan önce üç farklı mod arasında seçim yapabilirsiniz: Gün ışığında Gündüz modunda veya karanlıkta Gece modunda sürün. Kar modunda karlı yollarda sürersiniz, bu da drift yapmayı daha da zorlaştırır!

Ayrıca modları tek oyunculu modda mı yoksa diğer oyunculara karşı çok oyunculu modda mı oynamak istediğinizi de seçebilirsiniz. Çok oyunculu modu seçerseniz, bir gruba katılabilir veya başkalarının katılması için kendi oyununuzu açabilirsiniz. Motoru çalıştırın ve en fazla üç diğer yarışçıyla yarışın!

Hız tutkunları için daha fazla araba oyunu

Real Drift Multiplayer'ı sevdiyseniz, neden Nitro Speed oynamıyorsunuz?

Gaza bas ve Real Drift Multiplayer'ı KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Real Drift Multiplayer

Real Drift Multiplayer

Üye Yorumları