Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Funny Mad Racing

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Formula Rush
0+
Real Drift Multiplayer
12+
Nitro Speed
6+
Extreme Blur Race
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Funny Mad Racing

Funny Mad Racing - Nefes kesen gösteriler yapın!

Funny Mad Racing, aracınızı engellerle dolu pistlerde bitiş çizgisine kadar sürmeniz gereken aksiyon dolu Minecraft tarzı bir yarış oyunudur.

Hızlanmak veya fren yapmak için ok tuşlarını, "W" ve "S" tuşlarını veya dokunmatik yüzeyi kullanın. Aracınızın ön ve arka akslarını eğmek için "D" ve "A" düğmelerini de kullanabilirsiniz. Gaz pedalına basın ve pikselli yarış arabanızı heyecan verici seviyelerde yönlendirin. Uçurumların üzerinden atlayın, iyi bir zamanlamayla tuzaklardan kaçının ve bitiş çizgisine ulaşın.

Off-road hayranları için ipuçları

  • Atlayışlarda ve engebeli arazide dengenizi koruduğunuzdan ve zıplayan arabanızın tavanına inmediğinden emin olun, aksi takdirde seviye biter.
  • Mümkün olduğunca çok takla atın ve muhteşem gösterilerle yeteneklerinizi sergileyin. Bir seviyede ne kadar çok numara yaparsanız, sonunda o kadar çok para kazanırsınız.

40 farklı seviyede sürüş yapın ve eğlenceli zıplama fiziğine sahip daha fazla aracın kilidini açmak için para kazanın. Bir canavar kamyon, havalı arazi arabaları veya devasa bir kamyonla pistlerde yarışın.

Arkadaşlarınızla oynamayı tercih ederseniz, eğlenceli düellolarda yeteneklerinizi kanıtlayabilir ve 2 oyuncu modunda birbirinize karşı yarışabilirsiniz.

Off-road yarışları için daha fazla aksiyon dolu araba oyunu

Funny Mad Racing'i sevdiyseniz, Speed Demons Race'de dev canavar kamyonların direksiyonuna geçin ve heyecan verici yarışlara katılın.

Piksel arabalarla destansı gösteriler yapın ve beceriyle bitiş çizgisine doğru zıplayın! Funny Mad Racing'i şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Funny Mad Racing

Funny Mad Racing

Üye Yorumları