Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mine 2D: Survival Herobrine

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Craft Drill
0+
Obby Parkour Ultimate
6+
Funny Mad Racing
12+
Jack's Adventure: Supervolcano Halloween
6+
Noob Trolls Pro
6+
Parkour Block 5
6+
Noob Torch Flip 2D
0+
Parkour Block 4
0+
Trap Craft
12+
Noob Vs Pro 2: Jailbreak
12+
Parkour Block Xmas Special
0+
Mine Blocks
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Minecraft
  4. Mine 2D: Survival Herobrine

Mine 2D: Survival Herobrine - Zanaat yapın ve hayatta kalın!

Mine 2D: Survival Herobrine, 2D bir oyun dünyasını keşfedebileceğiniz ve kaynakları çıkarabileceğiniz Minecraft tarzı kapsamlı bir hayatta kalma oyunudur.

Oyun prensibini açık dünya bilgisayar oyunu "Terraria "dan zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda, kum havuzunda olduğu gibi çevrenizi özgürce şekillendirebileceğiniz iki boyutlu bir blok dünyasında karakterinizi de kontrol ediyorsunuz. Ahşap veya taş gibi hammaddeleri çıkarın ve bunları envanteriniz aracılığıyla alet ve eşyalar oluşturmak için kullanın.

Kontroller nasıl çalışır?

Çaylak karakterinizi hareket ettirmek ve zıplatmak için WASD, ok tuşları veya dokunmatik ekranı kullanın. Kaynakları çıkarmak için farenin sol tuşunu, blokları yerleştirmek için ise sağ tuşunu kullanın. Shift tuşunu basılı tutarsanız, arka plana blok yerleştirmek ve kapalı odalar inşa etmek için farenin sağ tuşunu kullanabilirsiniz.

Yaratıcı evler inşa edin

Toprağı kazın ve nadir taşlar, cevherler, mücevherler ve hazinelerle dolu gizli mağaralar bulun. Bu kaynaklarla giderek daha karmaşık binalar inşa edebilir ve lüks bir saray inşa edebilir veya oyun dünyasına güçlü bir savunma kulesi yerleştirebilirsiniz.

Hayatta Kalma Kılavuzundan İpuçları

  • Zanaat menüsünde, nesneler üretmek için hangi hammaddelere ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Başlangıçta, kazma ve balta gibi verimli aletleri hızlı bir şekilde üretmek için özellikle ahşap ve taş toplayın. Bu, kaynakları daha hızlı çıkarmanızı sağlar.
  • İlk gün hava aydınlıkken bir oda inşa edin veya bir mağara kazın, çünkü zombiler ve diğer canavarlar geceleri dünyada belirir ve karakterinizi avlar.
  • Elma gibi yiyecekler toplamayı ve acemiliğinizi güçlü tutmak için arada yemeyi unutmayın.
  • Silah cephaneliğinizi genişletin ve kendinizi canavarlara karşı savunmak için bir kılıç ve yay yapın. Bu şekilde donanarak yeni biyomları keşfedebilir ve çölleri veya karlı kış manzaralarını keşfedebilirsiniz. Hatta popüler Minecraft avatarı Steve'in hayalet versiyonu olan efsanevi Herobrine ile karşılaşabilir ve size arsızca oyunlar oynayabilirsiniz.

Minecraft hayranları için daha fazla piksel oyunu

Mine 2D: Survival Herobrine'ı beğendiyseniz, neden bir internet yıldızı olup Noob Trolls Pro'daki diğer blok karakterlerine komik şakalar yapmıyorsunuz?

Kaynakları çıkar, yaratıcı yapılar inşa et ve bir hayatta kalma uzmanı ol! Mine 2D: Survival Herobrine oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Mine 2D: Survival Herobrine

Mine 2D: Survival Herobrine