Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

GT Cars Mega Ramps
12+
Real Flight Simulator
6+
Hyper Cars Ramp Crash
12+
Offroad Island
0+
Madness Driver Vertigo City
12+
Base Jump Wingsuit Flying
12+
Racing Island
6+
Paperly: Paper Plane Adventure
0+

Hyper Cars Ramp Crash

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Hyper Cars Ramp Crash

Hyper Cars Ramp Crash - Adrenalin patlamasını yaşayın!

Hyper Cars Ramp Crash, çeşitli engelli parkurlarda bir arabayı yönlendirebileceğiniz ve harika gösteriler yapabileceğiniz aksiyon dolu bir simülasyondur.

Gaz pedalına basın ve bu 3D yarış oyununun gerçekçi fiziği sayesinde çeşitli arazilerde adrenalin dolu bir sürüş deneyimi yaşayın! Arabanızı ok tuşları veya WASD ile kontrol edin ve Shift tuşu ile nitro hız artışını etkinleştirin. Soğukkanlı olun ve bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaşmak için kasalardan, patlayıcı tuzaklardan ve diğer tehlikelerden kaçının.

Üç oyun modunda yarışın

"Career" modunda, çeşitli senaryolardaki yarışlara katılabilirsiniz. Spor arabanızı çorak çöllerde, sık ağaçlı ormanlarda veya yüksek yollarda sürün. Bitiş çizgisine ulaşmak için cesur gösteriler yapın ve hatta aracınızı tamamen parçalamadan devasa bir kuleden aşağı çakın.

Bir parkura çıkmadan önce pratik yapmak istiyorsanız, "Free Style" modunda açık bir dünyada sürüş yapabilir ve çeşitli unsurlar üzerinde becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Rampaların ve uçurumların üzerinden atlayın, devasa döngülerden geçin ve hareket eden engellerden ustalıkla kaçının. Ayrıca garajdaki modaya uygun jantların kilidini açmak için kullanabileceğiniz mavi elmasları toplayın.

"Time Trial" modunda zamana karşı yarışırsınız ve süre dolmadan bitiş çizgisine ulaşmanız gerekir. Büyük bir şehrin çatılarının üzerinde serbest yüzen bir pist boyunca yarışın ve sizi yoldan derinliklere fırlatan bir kazadan kaçınmaya çalışın.

Seviyeleri tamamlayarak oyun parası toplayın ve ödülünüzü altı havalı spor arabadan birini satın almak için kullanın.

Heyecan verici düellolarda yarışın

Ayrıca "Kariyer" ve ""Free Style" oyun modlarını iki oyunculu modda oynayabilir ve arkadaşlarınızla birlikte kimin bir dublör sürücüsü olmak için gerekenlere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz!

Hızlı süper arabalarla daha fazla yarış oyunu

Hyper Cars Ramp Crash'i sevdiyseniz, neden Night City Racing'de yüksek tempolu hız düellolarına katılmayasınız?

Sürüş becerilerini göster ve tüm engelli parkurlarda ustalaş! KralOyun'da Hyper Cars Ramp Crash oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hyper Cars Ramp Crash

Hyper Cars Ramp Crash
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat