Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Traffic Jam 3D

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Formula Rush
0+
Real Drift Multiplayer
12+
Nitro Speed
6+
Extreme Blur Race
0+
Real Cargo Truck Simulator
0+
Offroad Masters Challenge
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Traffic Jam 3D

Traffic Jam 3D - yoğun trafikte otoyolda sürün!

Traffic Jam 3D, otoyol boyunca sürüş yapabileceğiniz ve heyecan verici görevlerle karşılaşabileceğiniz ultra gerçekçi bir yarış oyunudur.

WASD veya ok tuşları ile yönlendirin ve gerçek sürüş hissini yaşayın! Otoyolda trafiğe özellikle dikkat etmeniz gerekir ve Traffic Jam 3D'de iki yan veya dikiz aynasını bile kullanabilirsiniz.

Küçük bir Smart ile başlayın ve kısa süre içinde diğer büyük araba modellerinin kilidini açın.  Garajda küçük ve büyük arabalar ve hatta kamyonetler bulacaksınız. Performanslarını artırmak için hepsinin motorunu, frenlerini ve yol tutuşunu sürekli geliştirin.

Otoyol simülatörü için ipuçları ve püf noktaları

Ardından çeşitli heyecan verici oyun modlarında yolunuzu oynayın: kariyer modunda 80 seviyede puan için yarışabilir ve çok sayıda kontrol noktasına ulaşmanız gerekir. Zaman modunda her şey hızdan ibarettir ve sonsuz modda sürüş eğlencesinin sonu yoktur.

Serbest sürüş size şehirde veya çölde etrafı keşfetme veya otoyolda stres yaşamadan sürüş simülasyonu yapma fırsatı sunar.

Traffic Jam 3D'de günün farklı saatlerinde araç kullanın ve iki şerit kullanma seçeneğini kullanın. Sollama burada özellikle heyecan vericidir!

Bu yüzden hemen kemerinizi bağlayın, bu yeni otoyol simülatöründen ilham alın ve Traffic Jam 3D'yi SpielAffe'de ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Traffic Jam 3D

  • Oynanma sayısı: 77.112
  • Yayın tarihi: 13.|06.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1561)
Traffic Jam 3D

Üye Yorumları