Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Çoklu

Çoklu Oyunlar

Traffic Tour
12+
Klasik Tavla
0+
Slither.io
12+
Rider.io
0+
Worm Hunt: Snake Game IO Zone
12+
Reklam
Racing Go
12+
Penalty Challenge Multiplayer
12+
City Car Stunt 4
0+
Kral Çiftlik
6+
Mine Clone
6+
Governor of Poker 3
12+
Shell Shockers
16+
SeaFight
12+
Real Drift Multiplayer
12+
MineStrike.fun
16+
Agar.io
12+
Royal Society
0+
SlitherCraft.io
16+
Chess For Free
12+

Yeni Çoklu Oyunlar

Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Real Drift Multiplayer 2
12+
Carrom Hero
6+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Offroad Masters Challenge
6+
For Honor Warriors.io
12+
Bubbles & Hungry Dragon
6+
Skydom Reforged
6+
Quick Capture
0+
Reklam

Çok oyunculu oyunlar - arkadaşlarınızla eğlenceyi yaşayın!

KralOyun'da en iyi çok oyunculu oyunları doğrudan tarayıcınızda oynayın ve bir grupta çok fazla aksiyon yaşayın! Uzak bilgisayarlardaki diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynayabileceğiniz gibi klavye üzerinde çiftler halinde de oynayabilirsiniz. Çok oyunculu oyunlar MMORPG veya MMO oyunları olarak da bilinir, ancak aynı anlama gelirler.

Playstation veya başka bir konsola ihtiyaç duymadan, aynı anda birçok başka oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz rol yapma oyunları veya diğer çevrimiçi oyunlar. Eğer 2 oyuncu modunda oynarsanız, en iyi oyunları tek bir cihazda birlikte bile oynayabilirsiniz. Oyuncu arkadaşlarınıza karşı gerçek zamanlı olarak savaşın, arkadaşlarınıza karşı kazanmak için gizleme cihazlarını, saldırı saldırılarını ve becerinizi kullanın. Böyle bir bilgisayar oyunu, çok oyunculu olarak birlikte ustalaştığınızda sizi birleştirebilir.

Her zevke uygun çok oyunculu oyunlar

Topluluk havasında mısınız? O zaman en iyi çok oyunculu oyunlarımıza göz atın ve en sevdiğinizi bulun.

  • Fetih ve ölüm maçı havasında mısınız? Ayrıca en havalı strateji kurma oyunlarını çok oyunculu olarak oynayın ve gişe rekorları kıran SeaFight'a girin.
  • KralOyun'daki çiftçilik oyunları da çok popüler: Farmerama ve Family Relics özellikle popülerdir. Burada sürekli büyüyen bir çiftliği yönetir, ekonomik becerilerinizi ve strateji anlayışınızı gösterir ve düzenli olarak değişen görevlerde ustalaşırsınız. Bu süreçte, arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edecek, görevlerinde onlara yardımcı olacak veya ortak sohbet odalarında sohbet etmek için buluşacaksınız.
  • Bir havaalanı yöneticisi veya süper kahraman olarak başarılarınızı bize göstermek ve bu çok oyunculu oyunlardaki deneyimlerinizi diğer oyuncularla paylaşmak istiyorsanız Skyrama da oynayabilirsiniz.
  • Şu anda özellikle popüler olan çok oyunculu Among Rampage, popüler oyun Among Us'tan bir karakteri oynayabileceğiniz ve klavye üzerinde bir arkadaşınıza karşı yarışabileceğiniz bir oyundur.
  • Satranç ve tavla gibi klasik oyunlar da bir tıklamaya değerdir ve çok oyunculu olarak seçilebilir. Bu oyunlar beyninize ve tuşlardaki becerinize meydan okur ve hatta ebeveynleriniz veya büyükanne ve büyükbabanızla birlikte oynanabilir.

Daha aksiyon ağırlıklı bir şey tercih ediyorsanız, Shell Shockers PC için harika bir ücretsiz çok oyunculu oyundur. Gördüğünüz gibi, çok oyunculu dünya çok çeşitli ve her tür için doğru oyuna sahibiz.

Io serisinden bu çok oyunculu oyunları oynamış olmalısınız

Tek klavye veya ekran için harika çok oyunculu oyunlar

Bir arkadaşınızla birlikte aynı bilgisayarda veya telefonda oynamayı tercih ediyorsanız, burada çok sayıda uygun çok oyunculu oyun bulacaksınız. Tam bir kült oyun olan Ateş ve Su, 30 milyon kez oynanmıştır ve iki kişi tarafından tek klavyede harika bir şekilde oynanabilir.

Aynı şey KralOyun'in Sport Heads oyun serisinden çok yıllık hit Football Heads için de geçerli. Özellikle iki oyunculu modda, bu basit futbol oyunu harika top fiziği ve çok sayıda muhteşem ekstralar sayesinde tüm sınıfını ortaya çıkarıyor. Eski güzel Bombacilar oyunlarını seviyorsanız, Fireman 2 ile KralOyun'da doğru çok oyunculu oyunu bulacaksınız. Ve Battle Royale, tanınmış Ubisoft karakterleriyle All-Star Blast'ta bulunabilir. Birlikte oynamak her zaman eğlencelidir! Öyleyse tuşlara veya ekrana geçin!

KralOyun'da en iyi çok oyunculu oyunları ücretsiz oynayın ve en iyi arkadaşlarınızla, en sevgili kız arkadaşlarınızla ve en onurlu rakiplerinizle birlikte çok eğlenin!