Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Paperly: Paper Plane Adventure

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
Jetpack Joyride
12+
Flight Pilot: Airplane
12+
Air Traffic Controller
6+
Cubefield
0+
Yetisports 5: Flamingo Drive
6+
Flying Car Game: Police
12+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Pengu Slide
0+
Animal Jump
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Uçma
  4. Paperly: Paper Plane Adventure

Paperly: Paper Plane Adventure - Havada uçun!

Paperly: Paper Plane Adventure, renkli 3D manzaralar arasında bir kağıt uçağı uçurduğunuz hızlı tempolu bir uçuş oyunudur.

WASD veya dokunmatik ekranı kullanarak kağıt uçağınızı 15 farklı manzarada yönlendirin ve çeşitli güçlendiriciler ve kristaller toplayın. Uçağınızı ustalıkla inişe geçirerek hız kazanın. Yükselirseniz hız kaybedersiniz. Ek bir hız artışı için pembe kristalleri toplayabilir ve Shift tuşuyla etkinleştirebilirsiniz. Pistteki sarı kristaller size bonus zaman kazandırır. Yükseklerde maceralar yaşayın ve zaman dolmadan uçağınızla renkli çokgen dünyaları keşfedin.

Mavi kuantum küplerini toplayın ve mağazada daha hızlı uçan veya kontrol etmesi daha kolay olan daha fazla kağıt uçağın kilidini açmak için kullanın. Ayrıca uçağınızı istediğiniz gibi özelleştirmek için havalı görünümler satın alabilirsiniz.

Bir okyanus dünyasında uçun, tatlı Şeker Diyarı'nda süzülün veya çok oyunculu modda heyecan verici yarışlarda diğer kağıt uçaklara karşı yarışın ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmaya çalışın.

Yetenekli pilotlar için daha fazla uçuş oyunu

Paperly: Paper Plane Adventure'dan keyif aldıysanız, Paper Flight 2'de neden kağıt uçağınızı havada tutabildiğiniz kadar uzun süre tutmayasınız?

Bu uçuş simülasyonunda şık 3D manzaraları keşfedin ve uçuş becerilerinizi kanıtlayın! Paperly: Paper Plane Adventure oyununu KralOyun'da şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Paperly: Paper Plane Adventure

  • Yayın tarihi: 11.|04.|2024
  • Publisher: GamePix (28)
Paperly: Paper Plane Adventure

Üye Yorumları