Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Space Alien Invaders

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Fruit Ninja
6+
Dinosaur Game
0+
Rising Squares
0+
Puzzle XOR
6+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Neon Swing
0+
Roller Coaster
12+
Kick Off
0+
Stray Brothers 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Arcade
  4. Space Alien Invaders

Space Alien Invaders - Uzay gemilerini yok edin!

Space Alien Invaders, kendinizi vurmadan düşman uzay gemilerini vurmanız gereken havalı bir retro arcade oyunudur.

Oyun prensibini ve piksel görünümünü 1978 yılında Japonya'da piyasaya sürülen arcade klasiği "Space Invaders "dan kesinlikle tanıyacaksınız. Oyun Tomohiro Nishikado tarafından tasarlanmış ve programlanmıştır. Atari salonlarında en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmesi uzun sürmedi. Space Invaders o dönemde ilk renkli arcade oyunuydu ve hala Pac-Man ve Pong ile birlikte video oyun tarihinin en önemli oyunlarından biridir.

Uzaylı istilasını savuşturun

Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda, tıpkı orijinalinde olduğu gibi bir uzay gemisinin kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Uzay geminizi kontrol etmek için A ve D tuşlarını, fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Boşluk çubuğuna basarsanız veya uzay gemisine tıklarsanız, ateş etmeye başlayacaktır. Sağdan sola doğru hareket edin ve düşman uzaylı uzay gemilerinin sıralarını vurun. Ama dikkatli olun! Rakipleriniz de lazerler ve ışınlarla karşılık verecek ve bunlardan ustalıkla kaçmanız gerekecek. Üç canınızın tamamını kullandığınızda oyun biter. Seviyedeki engelleri siper olarak kullanın veya uzaylıları vurmayı kolaylaştırmak için yeterli atışla onları yok edin.

Galaktik bir yüksek skor elde edin

Yok ettiğiniz her uzaylı gemisi puanınızı artırır. Zaman zaman seviyeler arasında uçan UFO'ları yok etmeyi başarırsanız, daha fazla bonus puan alırsınız. Tüm saldırganlar yenildiğinde, bir can yenilenir ve yeni bir uzay gemisi dalgası yok edilmelidir. Hızlı refleksler gösterin ve yüksek bir skor elde etmek için düşman ateşinden ustaca kaçın! Kaç uzaylı dalgasını savuşturabilirsiniz?

Nostaljikler için daha fazla arcade klasiği

Space Alien Invaders'ı sevdiyseniz, Tetris Orjinal'de renkli blokları doğru yere yerleştirmeyi deneyin! Ya da Atari klasikleri Atari Pong ve Pac-Xon Duvar oynayın!

Mümkün olduğunca çok sayıda dünya dışı saldırı dalgasını savuşturun ve yeni bir yüksek skor belirleyin! Space Alien Invaders oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Space Alien Invaders

Space Alien Invaders

Üye Yorumları