Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Alien Attack

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Fruit Ninja
6+
Dinosaur Game
0+
Rising Squares
0+
Puzzle XOR
6+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Neon Swing
0+
Roller Coaster
12+
Kick Off
0+
Stray Brothers 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Arcade
  4. Alien Attack

Alien Attack - Uzayda savaş!

Alien Attack, kendinizi yok etmeden düşman uzaylıları bir uzay gemisiyle yenmeniz gereken patlayıcı bir aksiyon oyunudur.

Muhtemelen oyun prensibini atari klasiği "Space Invaders" dan zaten biliyorsunuzdur. Oyunun bu versiyonunda uzay geminizi fare veya dokunmatik ekran ile kontrol ediyorsunuz ve oyun alanında serbestçe uçabiliyorsunuz. Lazerlerden, bombalardan ve UFO'lardan ustalıkla kaçın ve düşmanlarınızı atışlarla koruyun.

Hızlı tepki verin, çünkü rakipleriniz size farklı şekillerde saldırır: Bazı uzaylılar yavaş bombalar bırakırken, diğerleri yıldırım hızında yakın dövüş saldırılarıyla uzay geminize saldırıyor.

Dünya dışı tehdidi dalga dalga yok edin ve heyecan verici patron savaşlarında güçlü ana gemilerle mücadele edin. Bu patronlar, ustalıkla atlatmanız ve yaşam çubuklarını sıfıra indirmeniz gereken sinsi saldırılara sahiptir. Patronlardan birini yendiğinizde, yeni silahlara sahip yeni bir uzay gemisi alacaksınız.

Eğer üç kalbinizi de kaybederseniz oyun biter. Yok ettiğiniz her uzaylı için skorunuz için puan alırsınız. Uzayda yüzen güçlendiricileri toplayın ve düşmanlarınıza giderek daha güçlü yaylım ateşi açın. İnsanlığı uzaylılardan kurtarabilir ve yüksek bir skor elde edebilir misiniz?

Daha fazla galaksiler arası uzay nişancı oyunu

Alien Attack'ı sevdiyseniz, neden uzaylıları klasik retro tarzda yenip Space Alien Invaders veya Atari Missile Command oynamıyorsunuz!

Düşman uzay gemilerinin dalgalarını savuşturun ve yüksek bir skor belirleyin! Alien Attack'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Alien Attack

  • Yayın tarihi: 05.|04.|2024
  • Publisher: Famobi (310)
Alien Attack

Üye Yorumları